Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Downgrade FW 3.52


disenchanted

Otázka

Ahoj, mam mensi problem s predelanim FW v psp.Vim ze se na to musi pres Pandoru, mam i druhy psp s FW 1.5 jen nevim jak to presne s tou pandorou udelat protoze jsem vycetla ze musim mit psp s podporou Homebrew ale nevim jak na to, kdyz tyhle verze 3.xx nejdou downgradovat.Muzete mi to kdyztak nekdo upresnit?..bohuzel zadnej flasher neni dostupnej :)

Dekuju :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

je tu na to navod, sekce tutorialy, je to tam presne po bodech, nebude od veci, kdyz reknu ze je to tam skoro pro dmnty stylem napis tohle, klikni sem, otevri tohle..

A pokud na to nemas, podivej se do mapky flasheru - topic v sekci otazky a odpovedi - oznacen jako dulezite.. Nebo staci kliknout na link v mem podpisu..

Myslim, ze nema cenu abych zde prepisoval navod..

A jeste neco, doporucuju update toho PSP s 1.50 na nejaky CFW - ale to by jsi zjistila, kdyby jsis precetla topic pro zacatecniky.. To ze jsi holka te nijak neomlouva, verim ze cist umis stejne, jako kdokoliv jiny z tohoto fora..

(a pak at feministky drzej hubu.. kdyz holky neumej ani cist a pritom chtej bejt rovnopravny s chalapama.. omg, to je ale mimo ;) )

Jak zadny flasher neni dostupny? Mapa je plna, po cele CR, ano v tvem meste (vesnici), nemusi zrovna nekdo byt, ale snad neni problem sednou na autobus (do auta) a nekam si udelat vylet - min do 30-50 km nekdo urcite bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

anonymous:miluju suvereny jako jsi ty...psala jsem jasne ze VIM ze se to dela pres pandoru,cetla jsem si vsechno nez jsem sem napsala, jen jsem se ptala ze moc nerozumim tomu homebrew kdyz nemam CFW..pak taky kdyby jsi cetl TY poradne, zjistil bys ze se v cesku nenechazim tak se zklidni...kdyz je tu sekce otazky a odpovedi tak nevim proc bych se radsi nemohla zeptat nez si podelat cely PSP

En3mY:dekuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
anonymous:miluju suvereny jako jsi ty...psala jsem jasne ze VIM ze se to dela pres pandoru,cetla jsem si vsechno nez jsem sem napsala, jen jsem se ptala ze moc nerozumim tomu homebrew kdyz nemam CFW..pak taky kdyby jsi cetl TY poradne, zjistil bys ze se v cesku nenechazim tak se zklidni...kdyz je tu sekce otazky a odpovedi tak nevim proc bych se radsi nemohla zeptat nez si podelat cely PSP

En3mY:dekuju :)

Mam pravdu ja - napsane to tu je, takze vychladni :dozey:

.. vsechny navody k pandore jsou pro CFW, tak nevidim duvod, proc tu 1.50 neupdatnout - ale to ty jiste vsechno vis, jestli sis procitala vse -> napr. Topic pro zacatecniky, tam to vsechno je ;) Pak by jsi zjistila ze v sekci tutorialy jsou navody jak upnout na CFW z 1.50 noa pak uz navod na pandoru.. ale proc ti to rikam, vzdyt ty to vse vis, kdyz jsis to cetla ze? Tak ale pak nechapu proc zakladas tento topic..

Cemu nerozumis na slove homebrew? V topicu pro zacatecniky je jasne napsane ze jede jak na 1.50, tak na CFW, je tam jasne napsane co CFW je a pokud se podivas jen zbezn do sekce tutorialy, tak hned vidis jak cfw na 1.50 dostat a pak uz snad neni zadny zadrhel v navodu na DCv5 (aneb universal unbricker V5..)

EDIT: a ze nejsi v cechach jsi take nikde nepsala :) Ze nikdo neni dostupny - to pise kazde, kdo nema souseda, co umi flashovat PSP - takze se nediv, ze si nedomyslim, ze nejsi v cechach :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1)Nejdřív budeš potřebovat tohle.

http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=10692

Je to upgrade za 1.50 na 3.53 m33(+ updaty)

2)A pak se řiď podle tohoto návodu

http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=11173

(doporučuju ti návod v powerpointu od Hana..stáhneš tady http://rapidshare.com/files/78735200/Pandora_Magic_MS.ppt a je fakt pro naprostý začátečníky)

Good Luck:)

A

Btw. Anonymous nechápu proč se chováš tak nafoukaně. Tvé reakce jsou opravdu přehnané... Mohl si sem hodit dva linky a tak jí upřesnit podle čeho se má řídit místo toho ,abys tady psal slohové práce které jsou jasným důkazem tvé arogance. Určitě by tě to stálo méně času... Když jí poradit nechceš tak sem nic nepiš ty náfuko.... Jako kdybys s ničím nikdy nepotřeboval poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...

Btw. Anonymous nechápu proč se chováš tak nafoukaně. Tvé reakce jsou opravdu přehnané... Mohl si sem hodit dva linky a tak jí upřesnit podle čeho se má řídit místo toho ,abys tady psal slohové práce které jsou jasným důkazem tvé arogance. Určitě by tě to stálo méně času... Když jí poradit nechceš tak sem nic nepiš ty náfuko.... Jako kdybys s ničím nikdy nepotřeboval poradit.

presne jak rika cyrus nademnou..

Ja jen dodam..

Proc se delaji tutorialy? Aby lide zakladaly nove topicy a ptali se v nich, kde tutorial najit? Nebo aby se ptali na neco co uz je tu 100x a je to i jako dulezite v tutorialu? Proc zakladatel topicu lze, ze vsechno cetl a pritom vse urcite necetl.. Proc ji sem davas linky, vzdyt to uz prece musela cist ne?

Ja jsem rozhodne neotravoval kvuli necemu, co se da najit.. Nejdrive google, pak hledani, pak seznam tutorialu a ruznych helpu, pak se podivam rucne jestli to tu nebylo, pak otravuju na shoutu, abych to vedel hned a nedelal bordel tim, ze bych zakladal nove topicy a pak ICQ a az pak, kdyz si jsem jistej, ze jsem pro to udelal vse, tak teprve zalozim topic..

Jestli rad ztracis cas, tak ho mas asi hodne a nechodis do prace ani do skoly - pripadne tam nic nedelas, jinak by ti takoveto mrhani casem a hledani neceho za nekoho urcite vadilo - ja chci jen uzivatele naucit hledat, ne jim to strcit pred xicht, ale to ty asi nepochopis ..

A konecne.. Najdi mi jedinej muj topic, kde se ptam na neco tak zbytecneho, neco co uz tu je.. Krom toho, ze zbytecnych topicu, kde se na neco ptam, ode me najdes opravdu malo, tak tech, kde se ptam na neco co tu je, nebo co je na google, najdes 0.. To se klidne vsadim ;) Takze me hned nesud, kdyz nevis..

Navic, kdyz jsi ty linky zvladl najit ty, proc je nenasla ona, kdyz cetla vse? Nemam chut zastavat se nekoho, jen protoze je zenskeho pohlavi, mozek by mela mit stejny jako ja a ty, tudiz by pro ni nemelo byt problem pouzivat google & hledat & ten svuj mozek & cist ;) Jak trivialni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím že kdybych měl srovnat čas který jsem obětoval na hledání těch dvou linků a čas který si obětoval ty na psání tvých příspěvků tady... Je jasné že ty si tím ztratil daleko více času.Pochopil jsem že mluvíš o lenosti něco vyhledávat,že je pohodlnější a jedodušší sem napsat o radu atd. S tím s tebou však nesouhlasím. Já ji věřím že si přečetla všechno a stejně tomu nerozumí... Když jsem četl já topic pro začátečníky poprvý,četl sem ho proto,že mě to hrozně bavilo ale stejně sem půlce věcí nerozuměl... To není o tom jestli je někdo lama nebo ne.Když se koukneš na to co je v začátečnících napsaný s odstupem,zjistíš že je to psaný dost odborně a je toho trochu moc. Vůbec se nedivím že to někdo nechápe:). Zdá se ale že ta holka pochopila alespoň něco a v tom zbytku se chce jenom ujistit. Když sem já dělal svůj první downgrade dost sem se bál a naštěstí mi s tím někdo po ICQ pomohl...Jinak bych to určtě nezvládl a to sem ty začátečníky četl několikrát. Když si prostě v něčem nejsi jistej tak se snažíš tu jistotu najít... Někdo se zeptá na ICQ a když nemáš na nikoho kdo by ti poradil ICQ tak se zeptáš v shoutboxu,když tě v shoutu odmítnou a udělaj z tebe naprostýho blbečka tak založíš topic. Je to o tom že se chceš ujistit...nic víc. A pro mě to opravdu není ztráta času když někomu poradím,spíš mi to udělá radost,že jsem někomu pomohl. Já neříkám,že tady škemráš o rady a zakládáš nová a nová témata.Jen sem tím naznačil,že každý se někdy potřebuje usjitit,poradit a to i normálně v životě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam pravdu ja - napsane to tu je, takze vychladni :dozey:

.. vsechny navody k pandore jsou pro CFW, tak nevidim duvod, proc tu 1.50 neupdatnout - ale to ty jiste vsechno vis, jestli sis procitala vse -> napr. Topic pro zacatecniky, tam to vsechno je ;) Pak by jsi zjistila ze v sekci tutorialy jsou navody jak upnout na CFW z 1.50 noa pak uz navod na pandoru.. ale proc ti to rikam, vzdyt ty to vse vis, kdyz jsis to cetla ze? Tak ale pak nechapu proc zakladas tento topic..

Cemu nerozumis na slove homebrew? V topicu pro zacatecniky je jasne napsane ze jede jak na 1.50, tak na CFW, je tam jasne napsane co CFW je a pokud se podivas jen zbezn do sekce tutorialy, tak hned vidis jak cfw na 1.50 dostat a pak uz snad neni zadny zadrhel v navodu na DCv5 (aneb universal unbricker V5..)

EDIT: a ze nejsi v cechach jsi take nikde nepsala :) Ze nikdo neni dostupny - to pise kazde, kdo nema souseda, co umi flashovat PSP - takze se nediv, ze si nedomyslim, ze nejsi v cechach :roll:

omg...ono si stačí přečíst kde bydlí...nemusíš tady dělat kdovíco-nepsat takový dlouhý příspěvky,ale poradit,k tomu to tady je :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg...ono si stačí přečíst kde bydlí...nemusíš tady dělat kdovíco-nepsat takový dlouhý příspěvky,ale poradit,k tomu to tady je :blink:

jiste, vzdyt ano "sest-devitko", skoda ze tekken psal ten tutorial jak flashnout PSP.. alespon by tu porad vznikali topici jak flashnout PSP a vsici by stale jen kopirovali stale dokola navod do kazdeho topicu - ale o to tu preci jde, radili bychom si ze? A takhle by to bylo se vsim..

.. ale vzdyt ono je vlastne jedno ze to tekken napsal, protoze cist umi jen nekdo..

.. nerikejte mi porad s tim ujistovanim, proc ja zvladl flashnout PSP aniz bych predtim zakladal X topicu? Kdyz mi bylo neco nejasneho, napsal jsem nekomu na ICQ (nekoho koho jsem uz predtim znal a ktery uz ty zkusenosti mel) a bylo.. A ze jsem tech pochybnosti mel malo (1 nebo 2 max, protoze zde fakt vse je..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu