Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uefa Euro 2008


Yokozum

Recommended Posts

Tak fandové máme tu novej fotbálek od EA. Tak pište svoje názory jak hru hodnotíte:)

Mě osobně se líbí víc než FIFA08, zdá se mi rozhodně svižnější, zřejmě využívá 333Mhz:) Ale co mě naštvalo, chybí infrastructure multiplayer.. teda nikde sem ho nenašel:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je trošku propracovanější bych řekl, ale jediné co mi vadí né vadí, ale takovej malej nedostatek, když hrajete za ČR a Petr Čech rozehrává nebo na něj z dálky koukáte, tak je vidět, jak má plešatou hlavu. Ale když ho zaberou zblízka, tak má tu svoji helmu, ale chtěl jsem to tady někde napsat. Jinak supr gamesa.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je trošku propracovanější bych řekl, ale jediné co mi vadí né vadí, ale takovej malej nedostatek, když hrajete za ČR a Petr Čech rozehrává nebo na něj z dálky koukáte, tak je vidět, jak má plešatou hlavu. Ale když ho zaberou zblízka, tak má tu svoji helmu, ale chtěl jsem to tady někde napsat. Jinak supr gamesa.:D

jj, taky sem si toho vsiml, ale zas se mi treba libi jak tam po nejake akci ukazou napr. Brucknera jak chodi u lajny:) ale de videt ze je to od EA... sice dobra grafika,ale porad tam chybi lepsi hratelnost...:( jinak dobra hra8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je trošku propracovanější bych řekl, ale jediné co mi vadí né vadí, ale takovej malej nedostatek, když hrajete za ČR a Petr Čech rozehrává nebo na něj z dálky koukáte, tak je vidět, jak má plešatou hlavu. Ale když ho zaberou zblízka, tak má tu svoji helmu, ale chtěl jsem to tady někde napsat. Jinak supr gamesa.:D

Jestli sis toho vsimnul tak ten "bug" jestli se tomu da tak rict....je i u Fifa08..;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřeboval bych jen vědět, jestly je to alespoň trochu srovnatelné s PES 08 nebo mám stále hrát pesko a Euro 2008 ani nestahovat ?

Hral jsem PES jen jednou a moc me nechytl.. tohle celkem hraju, i kdyz se mi npodarilo za 6 zapasu vstřelit gol.. ale best fotbal podle me je world tour soccer 2, to ma aspon grády, je to takovy rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu