Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký jsou nejlepší need for speed?


Migola6

Recommended Posts

jednoznačně UR ... je to i jedna z mála her, která mě na psp opravdu chytla, ač jsem k ní zpočátku přistupoval s odporem .... ;)

jen trpí nedostatkem všech sérií NFS a to: stereotypem ;)

ostatní NFS na psp jsou brak s Most Wanted v čele ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z NFS asi Underground Rivals, jinak mě ted docela chytlo Midnight Club 3. Juiced 2 je zajmavý, ale po čase se mi zdá už trochu nudný.

v MC3 jsou závody vždy originální, navíc tam můžeš kdykoli zvednout hydrauliku a ject celej závod po dvou kolech.

je tam i FreeZone, tak se vyblbneš mimo závody. Město tam máš opravdu rozsáhlý a tuningu je tam snad nejvíc ze všech PSP her, máš tam i motorky. V závodě můžeš ject kudy chceš jelikož tam nejsou žádný barikády, tvoříš si zkrátka cestu podle sebe a objevuješ své vlastní zkratky.

Prostě Midnight Club 3 je na PSP nejlepší závodní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

UR: tam mas nejvic moznosti tuneni, ale celkem nudny zavody + jenom tady je ale DRAG:psp:

MW: pomerne jednoducha grafika, malo efektu, ale na WiFi asi nejlepsi z NFS

CA: hrozny ovladani, to automaticke pomahani pri zataceni bylo fakt hrozny a maly pohled na auto, ty auta byla hodne mala na displeji.

PS: Tuning vzhledu k nicemu, protoze je vsechno stejny a stale jenom dlouhy okruhy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadne NFS me na PSP nebavi - a to na PC jsem jejich velkym privrzencem - mam vsechny NFS ;)

.. je to trapne, vzdy napr. dojedes zavod a dostanes 3k.. a hle, v shopu se zrovna odblokoval novy motor za 3k.. takova nahodicka.. rikas si - chci byt odlisny.. ok, nasetris, v dalsim kole ziskas 2k a odemkne se ti vec za 2k :D takze je jedno zda si to koupis naraz, ci postupne.. Hra je proste moc linearni a moc naskriptovana, mco te to taha za rucicku, tak ze si proste musis koupit to, co si koupi i ost. hraci ;D

ja doporucuju Juiced 2 a Midnight Club 3 DUB Edition, to se neda s zadnym NFS pro PSP srovnavat :D

Posud sam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu