Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

prosím pomoc!!!!!!!!!!


Valecm

Otázka

Zdar lidi asi tato otázka zazněla mnohokrát ale já ji nemůžu nikde najít.Koupil jsem si PSP a nechal si ho kreknout.Ale když jsem začal stahovat hry z netu tak jsem narazil na problém.Nemůžu je dostat do mého PSP.Hru stáhnu ve formátu ISO.Kartu dám do notebooku a zkopíruju hru do souboru ISO.Ale když dám kartu zpátky do PSP hra nikde není.....jestli máte někdo tucha proč se tak děje poraďte díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

JO ještě jsem zapoměl řícz že jsem tam měl už nějaké hry co mi tam dal ten člověk co mi ho krekoval,ale když jsem tam chtěl nakopírovat ty stáhnuté z netu tak se tam ani neobjevily.Myslel jsem že jsem je dal do špatného souboru,ale v sekci pro začátečníky píšou že jsem to dal dobře.

Myslíš špatně zabalená hra?Karta je v poho...je to originál sony 4 GB

Hru stáhnu zabalenou tak ji rozbalím a pak je ve formátu iso nahraju ji do ISo v PSP a není tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemozes to davat do zlozky ISO v PSP ale do zlozky ISO na roote karty. Teda pripojis PSP, a hned ako otvoris vymenitelny disk tak tam vytvor zlozku ISO a tma to nahraj. Nie v zlozke PSP.

Keby to neislo a nemas v PSP dolezite data tak kartu naformatuj z PSP a

zlozka ISO sa ti tam vytvori sama.

A jak vies ze je to original ? Sony karty sa dost FAKuju a rozoznat ci je to origo alebo FAKE musis cez jeden program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1. na rootu vytvoris slozku ISO

2. ve slozce PSP musis mit slozku GAME

nemyslim si ze je nutny mit tam GAME...ale ta by se mela po formatu vytvorit>navic se tu reklo mnohokrat at si ji zformatuje a vytvori na ROOTu sl. ISO tak to sem uz nepis MÍŠO :>

(info pro mody: MÍŠO neni nadavka...on se menuje Michal) THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

muze to bejt i nazvem hry kdyz tam mas treba burnoutlegends[hovno.com].iso nebo nevim proste ruzny zavorky a tak tak tam dej jenom jednoduchej nazev ty hry treba burnout.iso nebo teda jinak nwm ale tady to me delalo taky ale vyresil sem to prejmenovanim hry ale nwm fakt:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu