Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GoMessenger problem :(


mootoo

Recommended Posts

Takze 2x som sa zaregistroval vsetko som vyplnil (raz cez PSP a raz cez PC) .

Ked idem na stranku v pohode sa nalogujem vsetko je ok ,ale ked logujem na PSP po spusteni GO! tak mi napise ze moj login alebo heslo je na kozy (skusal som aj nick aj login) poradte lebo jeb..m PSP o stenu:cry::angry::angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fake region som neskusal ,ale mail mi prisiel :) idem skusit ten region ,lol to som lama XD

EDIT: tak som to skusil a nic aste skusim stiahnut nanovo s tym fake region.

EDIT: nic nepomohlo je to shit ,cudujem sa ze som to vobec skusal co som vlastne cakal :D:D:D:D sony je shit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik ti prislo mailu?_ Maji prijit 2.. A jde to az po tom druhem..

Ale souhlas ze je to k nicemu, zprvu si to vyzkousis, ale prakticky k nicemu, nikdo tam neni - mit cely den zaple PSP jen aby jsi byl na tom Go!M, to je blbost..

to chytil: mohl by jsis vyjmout to video z podpisu? Mrvi to stranky (stranka je pak vetsi skoro o jeden prispevek) a jelikoz se loaduje cely flash, tak mi to pekne sere PC.. Myslim ze neni nutne mit video v podpisu..

je to i v pravidlech... :D teda pokud to stále platí... :dozey:

Zákaz mať v podpise viac ako 3 obrázky, animovaný GIF s veľkosťou viac ako 400 KB alebo video z Youtube.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu