Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Liberty City x Vice City


Crixus

Recommended Posts

Nejprve jsem hrál LCS bo jsem to měl jako UMD při koupi PSP a dohrál jsem to, pak jsem si dokoupil MSPD, stáhl VCS a čekal že to bude lepší, ale po zjištění, že ani tady nejsou letadla a vrtulniky (narozdil od PC ekvivalentu) mě to tak znechutilo, že jsem to po pár misích vzdal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve jsem hrál LCS bo jsem to měl jako UMD při koupi PSP a dohrál jsem to, pak jsem si dokoupil MSPD, stáhl VCS a čekal že to bude lepší, ale po zjištění, že ani tady nejsou letadla a vrtulniky (narozdil od PC ekvivalentu) mě to tak znechutilo, že jsem to po pár misích vzdal.

Omlouvam se za OT ale musim nesouhlasit... hral jsem oboje ale jelikoz "my english is so bad", tak jsem nemel nic z pribehua rekl jsem ze to radeji prestanu hrat uplne abych si nezkazil prvni dojem dojem. Ale co muzu rict na 100% je to, ze vrtulniky v PSP verzi jsou. Nevim zda to bylo v lcs ci vcs ale vrtulnik jsem nasel a byl plne funkci, takze se s nim dalo letat. Videl jsem zde na foru i screeny, tak te klidne mohu odkazat na ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se za OT ale musim nesouhlasit... hral jsem oboje ale jelikoz "my english is so bad", tak jsem nemel nic z pribehua rekl jsem ze to radeji prestanu hrat uplne abych si nezkazil prvni dojem dojem. Ale co muzu rict na 100% je to, ze vrtulniky v PSP verzi jsou. Nevim zda to bylo v lcs ci vcs ale vrtulnik jsem nasel a byl plne funkci, takze se s nim dalo letat. Videl jsem zde na foru i screeny, tak te klidne mohu odkazat na ne.

V LSC je ale jen takový, že ho musíš sestřelit, nemůžeš pilotovat. V VCS jsem žádný nenašel, ale pokud tam je, tak mě to přinutí si to zahrát. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V LSC je ale jen takový, že ho musíš sestřelit, nemůžeš pilotovat. V VCS jsem žádný nenašel, ale pokud tam je, tak mě to přinutí si to zahrát. ;-)

Taky jsem si driv myslel ze tam zadny neni az jednou kamos ve skole s nim lital a pak i ja na intru sem ho nasel. Bohuzel uz nemam ani jedno gta, tak nemohu slouzit ale nasel jsem screeny o kterych jsem mluvil. Screeny patri lukyc, kterej je pouzil v jednom prispevku, tak doufam ze mu nebude vadit, ze je hodim i sem.

36733178vl0.th.jpg19280431bo4.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To VCS snad nikdo nehrál:D? Vždyť v té hře je tak kolem 10 vrtulníků! V každé nemocnici a v každé policejní stanici. Pak jsou 2 nebo 3 na letišti a jeden s kulometem se dá koupit za 5000 v té vilce u zabavního parku. A pak v poslední misi musíte použít huntera, který je na vojenské základně. Jinak co sem hledal letadla tam jsou 2... Jeden hydroplan na vodě u pobřeží na třetím ostrově a jedno letadlo je na letišti.

Jinak Vice City je určitě zábavnější kvůli tomu že tam je víc možností jak se zabavit... Víc vozidel, můžete plavat, a super jsou ty podniky kde vyděláváte peníze... Po dohrátí příběhových misí sem měl jenom 35% complete z celé hry, je tam spoustu dalších věcích, které zabaví.

Ale první zahraj liberty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hledal po letišti ale nikde nic. Asi mám malý progress.

jestli hledáš to letadlo tak je na začátku jedné runwaye u těch 2 ramp/skoků... helikoptéry sou tam pak 2...jeden maverick je kousek do toho letadla a pak ještě jeden jinej vrtulník někde uprostřed letiště na takové nízké budově

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu