Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dark Sector


Evok

Recommended Posts

Nazdar všichni,stahl jsem si ten RLS od Allstars ale mam mensi problem hru jsem normalně vypalil spustil jenže když se načte hra tak ji mam cernobilou je to uplně ta uvodní kapitola prologue nebo jak...je to vpořádku nebo to tak nemá být?Popřípadě jestly se tohle da nejak vyřešit aby to bylo barevně.Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ma to byt ciernobiele ..... neviem ci to tak bude v celej hre lebo som to este nehral .... ale videl som video kde bol zaciatok hry a bolo to ciernobiele

No ptam se jen proto že na jinem foru me psaly že je to špatně cracknuté což se mě zda jako blbost bo nikde tenhle RLS neni jako nuked.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky jsem si říkal že je to nějáký divný,ale je to jenom v tý první misi,potom dál už je to normálně barevný a graficky moc pěkný :) ...Jinak hrajete někdo tuhle hru?nebo dohrály jste jí už někdo? Mám tam zásek.. a nevim jak dál :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jsem na hřbitově kde pouštim ty hořáky a potom zapálenou hvězdicí otevíram ty dveře které jsou zadělaný tou černou hmotou....a teď mam takovej problém,že ten oheň je od těch dveří moc daleko a než k nim stačim doběhnout tak mi to zhasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mpik vím přesně co myslíš....jak běžíš tou uličkou...musíš se postavit pod schody namířit přímo na oheňa už jak vyhodíš tak utíkej.....vrátí se ti do ruky hořící a stihneš to akorát :) taky jsem dohrál
Mysli nieco ine... hore vpravo je na tych hrobkach dalsi stojan na ohen, ten jednoducho zapal a mas po probleme ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
a jeste na zacatku 5 chapteru jak je proti vam ten stroj tak ho mam vzdy zasahnout elektrikou a pak strilet do te zadni casti nebo jak? porad me nechce lehnout

Mám pocit, že jak ho trefíš tou elektřinou tak je chvíli oblblej. V tu chvíli ho oběhneš a nastoupíš si do něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi zasek :D jak bojujete v 9 chapteru s tim druhym typkem v obleku co ma stit:jak ho mam sundat?nejak na nej nic nefacha a trefit glaivem ho taky nemuzu...pls radu

Musíš počkat, až na tebe hodí ten elektricky nabitej oštěp (nebo co to je) a pak si od něj nabít glaiv a hoď to po něm, pak ovládej glaiv a buď ho zasáhni, nebo to nech "vybouchnout" někde u něj, budeš pak moct udělat finisher, takhle to párkrát zopakuješ a je klid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
prosím tě, mám problém s posledním bossem. zničím chapadla změní se obraz do negativu a je po mně.

Jestli si to dobře pamatuju, tak vždycky jak zničíš všechny chapadla, tak se ten maník na chvíli odkryje a ty ho musíš trefit tím gladem. Možná ho i musíš nabít elektřinou, teď nevím přesně.

Jinak tohle je fakt dobrá hra :) Skvělá oddechovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
Jak si můžu zajít do obchodu (black market) vylepšit ty zbraně atd.?

Delší dobu jsem to nehrál, ale pokud si to pamatuju správně, tak stačí v misi procházet kolem poklopu od kanálu (kulatej a kouří se z něho, ostatní nejsou vstupy do obchodu) a pak stisknout jen Y a seš tam (dokonce tam to Y i naběhne), ale na 100% to nevím, jen tak 90 :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu