Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak mám hrát hry po netu?


VitSramek

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jako muzes mi rict jakej je rozzdil mezi tim kdyz se pripojuje pres FAT nebo SLIM??:?

Musis mit bud Wifi router nebo wifi klic(dava se do USB a je levnejsi)...nebo se priojit na nejakou free wifinu treba v praze u kfc nebo kde...

Pak si tady najdes na foru navod jak na to a muzes se pak ve hre zaregistrovat a parit popripade byt na netu...

Jinak GTA VCS po netu nejde...Hra musí mít na obalu/nebo v menu to poznas...musi tam byt INFRASTRUCTURE...kdyz ma hra jen AD-HOC tak to znamena ze ji muzes hrat jen pres wifi na PSP s dalsim PSP...;)

EDIT:Smaik...omg:dozey:to je odpoved hodna genia...:dozey:on se nejdriv potrebuje pripojit...!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je jako jediná hra která jde po netu??mam slima a wifi.je nějakej seznam her co se dá hrát??vic informací.dík.

_______________________________

aceraspire3103wlmiownerft6.gif

_______________________________

pozorpracenapocitaci8bf.gif

_________________________________________________

PSP slim&lite Black fw 3.90 M33-3 + Sandisk Memory Stick Pro Duo 8 GB '''Cover Silicon"+ UMD WRC + Iso hry

__________________________________________________

http://www.zazennudu.estranky.cz/clanky/sony-psp/windows-vista-na-psp

není to můj upload

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

..pouzij tlacitko HLEDAT a slovicko "INFRASTRUCTURE"...

..je tu topic "seznam infrastructure her" a "seznam lidi, kteri hrajou infrastructure"

..obe temata jsou oznacena jako "dulezita"

(zabralo by mi to 5 vterin vyhledat to a dat ti rovnou odkaz, ale aspon si to vyhledavani sam vyzkousis)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu