Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hlasitost


Guest Vikinic

Otázka

Mám nové PSP Value pack fw 2.00,zatím jsem nic nepředělával,na kartu jsem hodil nějaké mp3 a hlasitost orig.sluchátek je hrozně potichu,ani jiné sluchátka nic moc.Jinak ukázky her z demo disku jdou docela nahlas,když je to naplno-není to závada?Nerad bych měnil fw. a pak záruka nula!

P.S. mám jít do změny 2.00-1.5 ,nebo 2.00-2.71-1.5?

Dík za radu Viky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Mám nové PSP Value pack fw 2.00,zatím jsem nic nepředělával,na kartu jsem hodil nějaké mp3 a hlasitost orig.sluchátek je hrozně potichu,ani jiné sluchátka nic moc.Jinak ukázky her z demo disku jdou docela nahlas,když je to naplno-není to závada?Nerad bych měnil fw. a pak záruka nula!

P.S. mám jít do změny 2.00-1.5 ,nebo 2.00-2.71-1.5?

Dík za radu Viky.

...hlasitos origo sluchatek je bidna...da se to zlepsit upravou sluchatek, ale stejne sou nic moc...sezen si jiny..ja mam CREATIVE EP630 coz sou inear plugy -tenhle typ sluchatek(i koss plugy) hrajou obecne vic nahlas(resp. budi ten dojem)

..downgrade z 2.0 na 1.5 je jeden z nejstarsi a fungoval dobre..

..ja sam sem ho delal asi 6x...a vzdy v poho...pokud si sezenes potrebny veci z kvalitniho zdroje(tohle form nebo adrews, atd), tak bys nemel nic pokazit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu