Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problám s internetem


ondrashek7! '(^-^)'

Otázka

Cusss vsichni...potreboval bych pomoc s pripojenim na Internet... kdyz se chci treba pripojit na nakej "bod" kterej nepotrebuje WEP key..tak mi to napise: A connection error has occurred. A connection to the access point could not be established. Check the security settings for the network and try again. ...tohle mi to pise... prosim moc o radu... a jinak pro takovy ty magurky co se vsem smejou ze sou lamy kdyz jim neco nejde, ae pak sami ani neporadej kdyz maj, tak: ja mam psp hlavne na hrani her a na poslouchani mp3...!!..ne abych s tim nak blbnul nebo co....jo a ete..kdyz dam Network v menu tak tam mam Internet Browser, zapnu ho, ae ukaze se tam naky Enter your 4-digit password... ae ja ho nvm, pac sem si to psp koupil z inzeratu a ten predchozi prodejce mi nic nedal zadny heslo... a nemam na nej kontakt... a tak se chci ete zeptat jestli se to neda nejak zmenit nebo zjistit...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

NO zda se ze ten takzvaniej bod bude it naky zabepeceni ze na nej muzou jen urcity MAC adresy, zkus zazadat u admina jestli by tam nepriodal tu tvou. Jinka nwm.

k tomu heslu,skus zadat puvodni 0000 a kdyz to nepomuze tak v recovery dej format flash 1 and reset settings a melo by bejt novy heslo 0000

Zytecny formatovat flash 1 staci dat v nastaveni navratit do puvodniho nastaveni .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cusss vsichni...potreboval bych pomoc s pripojenim na Internet... kdyz se chci treba pripojit na nakej "bod" kterej nepotrebuje WEP key..tak mi to napise: A connection error has occurred. A connection to the access point could not be established. Check the security settings for the network and try again. ...tohle mi to pise... prosim moc o radu... a jinak pro takovy ty magurky co se vsem smejou ze sou lamy kdyz jim neco nejde' date=' ae pak sami ani neporadej kdyz maj, tak: ja mam psp hlavne na hrani her a na poslouchani mp3...!!..ne abych s tim nak blbnul nebo co....jo a ete..kdyz dam Network v menu tak tam mam Internet Browser, zapnu ho, ae ukaze se tam naky Enter your 4-digit password... ae ja ho nvm, pac sem si to psp koupil z inzeratu a ten predchozi prodejce mi nic nedal zadny heslo... a nemam na nej kontakt... a tak se chci ete zeptat jestli se to neda nejak zmenit nebo zjistit...:cry:[/quote']

cus..mam ten samej problem najdu taky naky body WEp None ale stejne mi to nejde se tam pripojit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu