Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cestinari sem..!!! potrebuju pomoct..


WoKo_O

Recommended Posts

Zdravicko...potreboval bych trochu pomoct s cestinou...mam napsat slohovou praci na toto tema:

Olympiáda a lidská práva

* Je správné, aby Čína pořádala olympijské hry? Je důležité, zda dodržuje lidská práva?

* Jsou lidská práva obecně platná, nebo patří jen k euroamerickému způsobu myšlení?

* Dá se demokracie a její hodnoty „vyvážet“, nebo se musí rozvíjet zespodu?

* Jak se má Česko stavět k porušování lidských práv ve světě?

* Měla by být olympiáda v budoucnu také v České republice? Jaká jsou pro a proti?

* Je olympiáda stále sportovním svátkem, nebo komerčním divadlem?

* Jsou náklady, které musí pořadatelské země vynaložit, přiměřené sportovním hrám?

V článku se nesnažte odpovídat na všechny otázky. Ze zadaných podtémat si zvolte pouze to, ke kterému byste se vyjádřili nejraděj.....

Pomuzte mi pls nekdo.?? kdyztak poslu nejaky PTS....

..melo by to byt optimalne na A4 ale aspon polovina by stacila...vubec nic me nenapada..cestina neni moje hobby..:( to sem zvedavej na maturu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by to bylo jedno kdo by ji napsal...ja bych ji nevydaval za svoji....ja to jen potrebuju abych nedostal za 5...jestli ji nekdo otiskne nebo ne..to je mi jedno...tomu dotycnemu bych podekoval..mozna to neni dvakrat slusnost ale celkem by se mi to hodilo..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsme dva :)... upnul bych ti svoji :P :D..ale nepotrebuji bejt dvakrat v novinaaach...(teda uz mam nadpis...)...btw Vy to odevzdavate jen uce? Nebo?...
no posilame to uce na email...ono by to teoreticky nemelo bejt povinny...jenze nasi babce ruplou v kouli...
to má bejt jako úvaha ?
jasne neco takovyho...:) ale vubec nic me nenapada...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..pomohl bych ti ,ale nemam čas , teď tu mame fofr , do kdy to potřebuješ ..do střědy ?

Poradil bych ti , vem si jedno tema , a pokladej si otazky , menší , a pak na ně svými slovy odpovídej , jak znam uci tak ty se s tim neparaj , a zkousi text ktery jim posles najit ne webu , jest-li bys neopisoval ,.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..pomohl bych ti ,ale nemam čas , teď tu mame fofr , do kdy to potřebuješ ..do střědy ?

Poradil bych ti , vem si jedno tema , a pokladej si otazky , menší , a pak na ně svými slovy odpovídej , jak znam uci tak ty se s tim neparaj , a zkousi text ktery jim posles najit ne webu , jest-li bys neopisoval ,.. :(

no spis dnes do vecera nebo zejtra je posledni termin odeslani.....kdo takovouhle kravinu vymyslel....ja jim to ve skole rikal...nehlaste se tam budem se s tim zbytecne zatezovat...a je to tady...:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no spis dnes do vecera nebo zejtra je posledni termin odeslani.....kdo takovouhle kravinu vymyslel....ja jim to ve skole rikal...nehlaste se tam budem se s tim zbytecne zatezovat...a je to tady...:D

Tak to ti asi nepomuzu , ja mam ted dost prace , ale skus si pokladat mesi otazky , třeba , : Proč to Čína dělala ? , Co z toho má ? ,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl jsem co dělat a tak jsem něco málo o problematice olympijských her napsal. Ber prosím v úvahu, že se jedná o práci studenta tercie, takže asi nemá některé odbornosti ;). Tady je: http://uloz.to/338946/Olympijské hry.doc

Vše pochází z mé hlavy, takže nic není okopírováno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu