Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

meebo.com


Merlino255

Otázka

Zdravím.Chtěl jsem se optat jestly někdo má skušenosti s internetevou adresu www.meebo.com.:idea:je to relativně náhrada za afkim který nemužu zaboha rozběhnot.Rád bych se připojil přes PSP na tuto stránku

,bohužel to ale nejde.:blink:.neví někdo důvod.??:ziped:

_________________________________________

zero.jpg

_________________________________________

2rrt8w6.png

PSP slim&lite Black fw 3.90 M33-3 + Sandisk Memory Stick Pro Duo 8 GB + UMD WRC + Iso hry

_________________________________________

phpbb2_logo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím.Chtěl jsem se optat jestly někdo má skušenosti s internetevou adresu www.meebo.com.:idea:je to relativně náhrada za afkim který nemužu zaboha rozběhnot.Rád bych se připojil přes PSP na tuto stránku

,bohužel to ale nejde.:blink:.neví někdo důvod.??:ziped:

no proste psp tu stránku nezvládá... me to píše nedostatek paměti.... ale dobrá a rychlá náhrada za meebo je http://m.ebuddy.com (tam kliknes na AIM a zadas meno a heslo... jede to v poho a poměrně rychle)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to ještě párkrát skusím..a uvidíme..hele nevýš náhodou jak na afkima??mam stím problemy.

_____________________________________________________

tady je můj topic s informacemi

http://www.console-forum.net/showthread.php?p=336898#post336898

_____________________________________________________

OZ223991_assassinscreedpc.jpg

nejlepsinakupy.gif_______________________________________________

PSP slim&lite Black fw 3.90 M33-3 + Sandisk Memory Stick Pro Duo 8 GB '''Cover Silicon"+ UMD WRC + Iso hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu