Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GTA multiplayer - navod jak pro lamu


Crixus

Otázka

Ahoj, potreboval bych, jestli je nekdo ochoten mi napsat navod na propojeni dvou psp ve hre gta liberty city. Komplet se vsim... PSP mam od vcerejska, tak se v tomhle jeste nevyznam. Takze od nastaveni wifi v psp az po nastaveni a spusteni multiplayeru v teto hre. Proste vse co musim udelat... na 100% zvladnu psp zapnout ale dal me musite navigovat vy... ;)

Dekuji vam vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

njn to sem tusil ale tak mi to bohuzel neslo... Jeden z nas dal Host a druhej dal join, jenze nikdy jsme se nenasli. Myslel jsem ze to bude tim ze ma fat a ja slim ale zde na foru jsem se docetl ze to nevadi... pak me napadla verze fw ale tu mame stejnou... ted me uz napada jen ze on to spousti z UMD a ja z karty ve formatu .cso... proto potrebuji nejakej navod jak pro de.ila, jestli jsem nahodou nekde nec nezapomnel... jestli se nemusi nejak ty psp nejdrive sparovat nebo nekde nastavit stejny kanal nez budu chtit hrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to neslo ani po zmene toho kanalu na automatic... Kamos ma prej i Vice city, tak zitra ve skole zkusime. Budeme mit oba stejny .iso, kanal nastavenej, stejnej fw (cfw), tak to snad uz pujde.

PS.: nejaky mapky na GTA VC nebo GTA LC jsou?

PS2.: k cemu slouzi v XMB menu v kategorii Game ta moznost "Game sharing"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu