Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pomoc


Richardo911

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hm muze to byt tim ze mas napr. evropsky save na teken toho evropskyho mas ve fatku tak ti to tam de ale kdyz mas treba americkou verzi tak do ty ti ten evropsky nejde tak mas treba americkou verzi tekena v tom slimku a proto ti to nejde

jestlo to tim neni tak fakt nevim na gta vcs a do toho mi nejde ani jeden ze savu proste nic pak jsem se na to vyprd a rekl jsem si ze hrat bez nejakyho blbyho savu je mnohem zabavnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hm muze to byt tim ze mas napr. evropsky save na teken toho evropskyho mas ve fatku tak ti to tam de ale kdyz mas treba americkou verzi tak do ty ti ten evropsky nejde tak mas treba americkou verzi tekena v tom slimku a proto ti to nejde

jestlo to tim neni tak fakt nevim na gta vcs a do toho mi nejde ani jeden ze savu proste nic pak jsem se na to vyprd a rekl jsem si ze hrat bez nejakyho blbyho savu je mnohem zabavnejsi.

no tym to nemoze byt lebo ja mam umd a na fat aj na slim som ten isty pouzival ale mne to velmi suri mam tam nabavenych viac ako 50hod pls ma trafi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu