Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

Tak by mě zajímalo, jestli kouříte. Nebo jestli jste kouřili. A kdyžtak co vás k tomu vedlo, jaký na to máte názor, či proč nepřestanete? Nebo pro ty co nekouří, jaký máte na kouření názor.

Tak já nekouřím. Možná se budete divit, nebo smát, ale nikdy jsem si nezapálil jedinou cigaretu. Můj názor na kouření je prostý: škodí zdraví. A celkově se mi to nelíbí.

PS: Piště jen věci k tématu. Ne odpovědi typu: Co to je zase za téma?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tfůj, kouření je největší humus, sem zásadně proti!!! :evil:

to Sonnyz: buď v klidu taky sem si ještě nezapálil :wink:

Tak to si můj člověk. Mám stejnej názor. Mě to je jedno, co si říkaj ostatní, že sem divnej, že sem nikdy nekouřil apod. Už mě několikrát kámoši nabízeli, ale vžycky odmítnu. No snad někdy lidstvo dospěje k podobnému názoru a kouření zakážou nejen na zástavkách, ale celkově. :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..kouril sem od nakejch 13(14) - na zakladce, ale to bylo jen takovy to obcasny frajersky zapaleni schovanej nekde v parku...ptz "za nas" to bylo na zakladce vostrejsi a kdyz nekdo kouril a prislo se na to tak se celkem vez...

..dneska vidim jak si pred zakladkou zapalujou prckove z prvniho stupne :roll:

..no potom na stredni to bylo uz na denim poradku a krabka denne zadna mira :) ...byl ot odcela problem, hlavne prachy...tak sem to zacal omezovat a davat si naky limity 10 pak pet cig denne...ale neslo to moc dodrzovat...

..jednou sem se nasral(ve tretaku a ze dne na den prestal...nejvic mi pomohlo, ze mi nikdo z okoli neveril, ze dokazu nekourit - ta sem just nekouril, abych jim vsem ukazal...

...ale to mi vydrzrlo cca 7-8 mesicu..pak prisli velky prazdniny a ja zas zacal...

...na vejsce me to zase zacalo stvat, penize, zdravi(moje je zaplat panbuh v pohode, ale dost lidi kolem kvuli koureni melo problemy..atd..raci neresit) a navic se kamosovi narodilo dite a on chtel taky prestat uz kuli prckovi, tak sme to vzali jako dalsi duvod....tak sem prestal...bylo to este tezsi - prestaval sem trikrat za sebou - vzdycky tejden sem dal a pak to prasklo..ale nakonec prestal...a ted nekourim..no od 4.srpna 05 - cca 16 mesicu a jeden den...

...porad se vracej dost divny stavy, hlavne kdyz je clovek v hospode jen s kurakama...to uz sem parkrat malem podleh kdyz sem mel neco upito...

..ale celkove sem strasne rad, ze ted nekourim - ikdyz si myslim, ze v budoucnu zase zacnu :(

...at si kazdej kouri jak chce...ale je to vcelku neprijemny, ten vtiravej pocit, to nutkani zapalit si

..ale dost me stvou ty protikuracky kampane...lidi co kourej uz fakt dlouhou, tak jen tak neprestanou...naky nekoureni na zastavkach a zakaz ve vsech hospodach je blbost - tohle by melo bej reseny na zaklade slusnyho vychovani, ze si na zastavce nezapalim nekomu pod nosem nebo v hospode(aspon ja sem to takhle delal)...ikdyz hafo lidi na to sejri...ale snazit se to dohnat zakonem...dle myho blbost...

.

..kua sem se rozepsal....sory 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tfůj, kouření je největší humus, sem zásadně proti!!! :evil:

to Sonnyz: buď v klidu taky sem si ještě nezapálil :wink:

Tak to si můj člověk. Mám stejnej názor. Mě to je jedno, co si říkaj ostatní, že sem divnej, že sem nikdy nekouřil apod. Už mě několikrát kámoši nabízeli, ale vžycky odmítnu. No snad někdy lidstvo dospěje k podobnému názoru a kouření zakážou nejen na zástavkách, ale celkově. :wink:

přesnš kouření tabáku bych zakázal, marihuana only :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 26 a v zivote som nefajcil... ani ma do toho nikto netlacil, ani ma to nelakalo. Usetril som tym kopec penazi (sakra, kde su?!? :mrgreen:) Zdravie mi je daleko prednejsie...

A to iste sa tyka aj alkoholu, ani kvapka. (a tym padom mi ani nechyba, kedze pre mna neexistuje, ale alkohol je na dalsiu temu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem kouril nekolik let , nastesti jsem prestal nekdy v unoru a zatim se drzim. Myslim ze ani uz nezacnu,uz mi to smrdi. Ted jeste prekecat zenu aby toho taky nechala :D

Je to strasnej zlozvyk. Az kdyz jsem prestal tak jsem si uvedomil ze mi to vlastne vubec nic nedavalo a nemohl jsem pochopit , co mi na tom tak chutnalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem černá ovce rodiny, protože jsem jediný nekuřák. I v příbuzenstvu jsem jedním z mála. Je sice fakt, že si občas zapálím dýmku, ale to není o kouření (nešlukuju, páč o tom dýmka není). Je to o navození pohodové nálady, když sedíme v létě u ohně a kecáme. Když k tomu popíjím svůj oblíbený drink gin s tonicem v poměru 1:1, cítím se tak v pohodě, jak anglický lord. Kouřím pouze tabák (aromatický) a ani cigarety ani trávu jsem nikdy nezkoušel. Nemám to zapotřebí a smrdí mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouřim docela dlouho a nehodlam přestávat, nemam nutkání kouřit ani absťáky, ale ve spěchu to pomáhá (nekuřáci nepochopí). Nikdy sem si od nikoho nevzal (nežebral) a nikdy sem nekouřil levnější pod Lucky Striky:-). Musí to mít ňákou úroveň, jo jinak kouřim 7 let, takže od základky, rodina to ví a nejrači mam lidi který tu píšou něco na způsob NEKUŘTE, já můžu psát KUŘTE - SNIŽUJE TO RIZIKO MOZKOVÝ MRTVICE A CELKOVÝ NEMOCNOSTI + ZLEPŠUJE DÝCHÁNÍ! Ano, i to dýchání, to že vám řeknou na ZŠ že když budete kouřit, neuběhnete ani sto metrů je naprostej kec. Pití je na podobný úrovni, ale alkoholik je na tom hůř než silnej kuřák takže pro společnost ještě horší. Vše má něco do sebe a Gragunove, tobě je dle popisu patnáct, počkej do těch 18ti a já se ozvu:-). Chtělo by to trochu mantinely, protože co tu píšete je občas trochu jiný než realita. Například pokud někdo v 26ti letech neměl ani kvapku alkoholu, tak buď má vážnou nemoc a nesmí pít, a nebo by měl vyhledat psychiatra (nic ve zlym), život se má trochu užívat a pokud koukáte jen na zdraví, tak se koukněte co denně (!!!) jíte (!!!!!!!!!!!!!!!), a ňáký kouření nebude až tak škodlivý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil sem a nekourim (leze to moc do penez) :D
Přesně tak, leze a podle mě dost, to si radši koupim hru na PSP a nebo dárky k Vánocům, dát 30 nebo kolik korun denně za cigára je si myslim až bláznoství, a lituju ty kteří si to neuvědomují a pak hlavně rodiče těch kteří na to svým 14-15 a někdy i mladším parchantům nevědomky dávají, ale co mě nejvíc se*e je to že někteří jsou schopní kvůli těm pár blbbejm cigárům okrást rodiče nebo někoho jiného....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si ze normalni je nekourit, ale obecne proti kurakum nic nemam....kazdy si nejak huntujeme zrdavi. Ja treba sportem, oni cigaretama....kazdy mame to svoje. Nekdo svoje depky a nalady zahani aktivitou, nekomu postaci rulicka papiru s tabakem :roll:

Celkove ale nesnasim nacichle obleceni, kdyz prijdu treba z restaurace....to bych asi vrazdil..... :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu