Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To je pravda, ale kdyz se napijes parkrat za mesic, tak nejsi zavisly, navic ti to ty jatra tolik nenici (kdyz pijes takhle parkrat za mesic) - nemluvim o notorikach. Kdezto kdyz kouris, tak VETSINOU kouris pravidelne a jsi zavisly, takze si stale, pernamentne a pravidelne odbouravas plice, ktere se z toho nedokazi vzpamatovat. Navic, kdyz kouris, tak VETSINOU otravujes ostatni, kdyz pijes, tak je muzes obtezovat svym chovanim (pokud to prezenes), ale neobtezujes je na zdravi (pokud nejsi magor a nesednes si za volant, nebo pokud nejdes, po napiti se, vrazdit; ale to plati i u drog ...).

Jop to je pravda, ten kdo kouří, tak si pomalinku zkracuje život, někdy je alkohol větši svinstvo, dokáže v pravidelnosti a velký míře odrovnat játra během jednoho roku.

Ale prostě některejm 15ti letejm dětskám nevysvětlíš, že začnou kouřit jen z machroviny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je samozrejme jasny ze koureni skodi, ale je to kazdyho vec a uz si pak zvyknete si nekdy zajit i do zakoureneho prostredi. Jinak se stredni nevim... hodne lidi uz (aspon z nasi tridy) uz kourilo ze zakladky, akorat nekdo nekouril nejakou dobu a pak zase zacal. V nasi tride (nepocitam zensky) nekori jenom 2. (Kde patrim i ja xD)

Teorie xD

A hlavne za par let kdyz ty ciga zdrazej jeste vic (coz je jasny :D) tak se deti ze ZS nebudou moc udelat zavislost protoze na to proste nebudou mit :D A kdyz pak za par let na stredni budou korit 5 z 25 tak se to spis odvikne.

Nijak nesoudim lidi co kouri, jejich volba. Vsude to ctou a vidi ze to neni nejlepsi tak proc jim to jeste vnucovat.

Asi tak... A jinak uz se tady formuje teda mega diskuse :D

EDIT : ale je jako fakt nekdy dost drsny pohled na partu druhaku-tretaku, kteri v hube maji cigo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to kazdyho vec, do doby nez zacne obtezovat ostatni. Navic, zvykat si? At si zvykaji oni nekourit, oni delaji "neco navic", neco cim obtazuji, pak nevim, proc bych se mel omezovat ja ;) Zde jde o princip.

Tak to ja nevidim. Bud je zacnou krast rodicum, nebo jim zacnou krast penize, nebo rovnou zacnou nekde krast penize, nebo se objevi nejake cerne obchody. Decka si vzdycky zpusoby najdou. Navic se mi zda, ze je dnes koureni opravdu (bohuzel) stale popularnejsi. Ja v nasi tride patrim do mensiny (!), ktera nekouri.

J, pekna diskuse, ale rekl bych, ze dokud to nejsou nadavky, ale pouha diskuse a slusna debata, neni problem diskusi rozvijet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim nevim ale na ZS kouri docela dost lidi, v poslednich rocnicich a prece jenom je to asi moc krast penize rodicum, jestli nechlastaj a nevi kolip penez maji v penezence :D tak si toho asi vsimnou :D (tak pristi generace deti si bude muset kupovat ciga asi za kilo :lol:)

Piggy : Jako olizovat popelnik? :D (jestli je to teda tesne po tom cigu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hulenie je najvecsa blbost. Povedzte mi jeden dovod preco hulite. Lebo chcete byt cool ? Nejste uz to davno neni cool a kazdy aspon trochu inteligntnejsi clovek si to uz uvedomil. Chcete si uzivat zivot ? No tak to je najvecsia debilina jaku som kedy pocul. Teraz sa vam to mozno zda prijemne ale co za par rokov ? Myslite si ze aj ked vsetci varuju pred tou "sprostou" rakovinou pluc tak su to len bachorky ? LOL Keby to boli bachorky tak by o tom kazdy nehovoril. Napr. moj tato ma rakovinu pluc a paradoxne NIKDY nefajcil. Zda sa mi to jako dost velka nespravodlivost. Dufam ze aj vam ten sprosty nador na plucach naraste a pekne velky a potom si uvedomite jaku debilinu ste robili a jak ste si "uzivali" zivot. A len tak pre zaujimavost si vyratajte kolko minete na cigarety za rok, dva roky, tri,...

Dufam ze z toho skapete a vykaslete pluca do zachoda :dozey: Nikdy som to neskusil a nikdy to neskusim.

Na moj prispevok nemusite reagovat aj tak sa k tomu uz nevyjadrim. Len sa nad tym zamyslite.

EDIT: a uprimne dufam ze na tu rakovinu skapete ked budete mat zenu a vela deti aby ste mali co lutovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

image002.gif

Já si zapálím když jsem v hospodě nebo na nějaký akci, už to k tomu prostě patří. Ale nedokážu si představit, že bych musel každý den si kupovat krábu, to si zase peněz vážím a koupím si něco , co mi chvíli vydrží a nezmizí během 24hodin....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo do cigaret investuju tak 58kc za 7dni...Jeste me to neprijde tak hrozny kdyz si uvedomim kolik sem nechal ve skolni kantyne penez :dozey: Tam nechavam i tech 60kc za den kdyz se zadari...A kolik do sebe narvu za ten den srace*...Tomu se krabka modrech za tyden nevyrovna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kourit malo nema cenu?Co tim myslis ja to nepochopil :D

Me to proste tak vyhovuje proste si kazdy rano dat 2cigarety, po skole 2 a behem dne nejakou to je akorat...Nemusim vykurovat krabku denne to by me ani nebavilo :D

Jak rikam krabka tydne me vyhovuje :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě asi lžu, když tvrdím, že jsem nezačal proto, abych byl free-cool-in... Dokonce to o mně 99% lidí které znám nevědělo, asi půl roku... Ale... asi fakt jen lžu... O tom, že jsme s přítelkou stáhli krabičku za dva týdny, možná ještě dýl...

Tenhle topic mi vážně začíná hýbat žlučí (: A mám pocit, že je to furt to samé dokola, jak o Červené Karkulce a vlkovi úchylákovi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom případě asi lžu, když tvrdím, že jsem nezačal proto, abych byl free-cool-in... Dokonce to o mně 99% lidí které znám nevědělo, asi půl roku... Ale... asi fakt jen lžu... O tom, že jsme s přítelkou stáhli krabičku za dva týdny, možná ještě dýl...

Tenhle topic mi vážně začíná hýbat žlučí (: A mám pocit, že je to furt to samé dokola, jak o Červené Karkulce a vlkovi úchylákovi...

podivej se na minulou stranku :) tam se resili i nejake ty drogy a alkohol. A proc se napr sverili s tim jak prestali :) dalsi motivace pro kuraky :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu