Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

Kuřák nezůstane kuřákem, kuřák umře, brzo... :?

Kuřáci sou buď zaostalci a srabi, nebo k tomu byli psychycky dotlačený svim okolím a pak se na tom stali závislý. :?

Ovšem sou časy kdy něco je In a kdy ne... Kovbojové kouřili aby vypadali hustě, pak ale 100% nastaly časy kdy kouřila jenom spodina společnosti (jenom někde =)) a tak to de dál. V posledních 5 až 10 letech se ouření nejvíc rozmáhá u dětí na základních školách. Například u nás ve třídě všichni koukali na první kuřáky jako na debily, ale pak začínali další a další... :cry:

Počkejte, doufám že za pár let se bude na kuřáky koukat jako na feťáky. Náviková látka je to taky, zabíjí to taky...

Možná se mi vysmějete, možná píšu kraviny ale kuřáci sou podle mě špatný, divný a slybý lidi... Taky mám pár zlozviků, ale ty mě nezabijou...

Nemám rád kuřáky! Strčte si ty cigára do prdele a umřete na to :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Rohlyk: Sorry, ale fakt musím...

Než začneš někoho posílat tam, kde slunce nevychází, nauč se, prosím, česky...

Ale jinak s Tebou vcelku souhlasím... Jsem divný - to jsem nikdy nepopíral, dokonce se tím chlubím... Slabý jsem nepochybně taky, leč sám to nedokážu posoudit... A špatný? Držet lidem dveře, když chcou projít, pouštět staré lidi a těhotné paní sednout, nelhat a podobné kraviny - jasný důkaz špatnosti, prohnilosti a nechutnosti mé duše...

edit: Howgh, domluvil jsem... s tímhle topicem končím (: Nesnáším zobecňování - se vší skromností si o sobě troufnu tvrdit, že většina věcí v tomhle topicu na mě nesedí - přesto kouřím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz si tedy pripadas jako inteligentni - tedy vyjimka v rade kuraku - proc nenapises rozumny duvod, proc kourit a proc jsi jeste neprestal. Rozumny a inteligentni clovek preci nemuze poprit, ze to smrdi, skodi to zdravi, leze to do penez a otravuje to ostatni (nekuraky) ...

Proc tedy inteligentni clovek sam od sebe zacne kourit - aniz by mel duvod (nechce zapadat do party, neciti se diky tomu in, dokonce to taji...). Promin, ale ze by cigareta byla takova slast, to teda ne. To se da rikat leda o vodnici a mozna o trave (pomerne zajimave pocity, ale chut take nic moc) - ale rozhodne ne o cigaretach. A ten slaby pocit uvolneni za ty penize preci chytremu cloveku nestoji - nebo ano?

Jak rikam, ja take hazim kuraky do jednoho kose, protoze proste nezvladli odolat - byli slabi - anebo zacali sami a dokonce k tomu nemeli poradny duvod (jeste horsi), nebo maji dementni duvody... Vyjimky existuji, ale je jich malo. Stejne, jako romska vetsina - najdou se dobri, ja ale zatim narazil na ty spatne, tak o nich nebudu rikat, ze jsou dobri a slusni - celkove nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze nesnasim tyhle zaujaty nekuraky, totalne nechapu, jak se do nas muzete takhle navazet!

Kazdy sveho stesti strujce a jestli nekdo chce kourit, at si kouri. Je to nezdrave, to nepopiram, ale to je v dnesni dobe skoro vsechno co snite, vypijete, nebo nosite na sobe! To, ze nekdo v Japonsku totalne zakazal kourit na ulicich a pak se to rozneslo do sveta a stalo se to fenomenem doby, s tim uz nic neudelam, ale zacinam byt dost nastvanej, jak me kupa z vas nazyva SRABEM, SLABYM, HLOUPYM a "MENECENYM" clovekem.

Dobra polovina z vas jeste v zivote nedokazala ani zlomek z toho co ja, tak bych si vyprosoval tahleta oznaceni.

Ano vztahuju to na sebe, ale nemuzu jinak, kdyz tu ctu ty vase blaboly.

Konkretne ROHLYKUV prispevek me dost vytocil. Chlapce ty v 17ti letech ani neumis cesky, tak prestan kuraky oznacovat hloupymi a zacni u sebe, Y/i ti asi moc nerika vid?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze nesnasim tyhle zaujaty nekuraky, totalne nechapu, jak se do nas muzete takhle navazet!

Kazdy sveho stesti strujce a jestli nekdo chce kourit, at si kouri. Je to nezdrave, to nepopiram, ale to je v dnesni dobe skoro vsechno co snite, vypijete, nebo nosite na sobe! To, ze nekdo v Japonsku totalne zakazal kourit na ulicich a pak se to rozneslo do sveta a stalo se to fenomenem doby, s tim uz nic neudelam, ale zacinam byt dost nastvanej, jak me kupa z vas nazyva SRABEM, SLABYM, HLOUPYM a "MENECENYM" clovekem.

Dobra polovina z vas jeste v zivote nedokazala ani zlomek z toho co ja, tak bych si vyprosoval tahleta oznaceni.

Ano vztahuju to na sebe, ale nemuzu jinak, kdyz tu ctu ty vase blaboly.

Konkretne ROHLYKUV prispevek me dost vytocil. Chlapce ty v 17ti letech ani neumis cesky, tak prestan kuraky oznacovat hloupymi a zacni u sebe, Y/i ti asi moc nerika vid?!

Přesně s tebou souhlasím, navíc to, že jestli je to zdravé nebo nezdravé a jestli se na to umírá či neumírá v dnešní době nikoho nezajímá.

Takový příklad.. Někdo kouří jak fabrika, ale zároveň taky sportuje a jí spoustu vitamínů a dobře se stará o organismus se může klidně dožít bezproblému 80ti let a víc.

A někdo zase může být zapřísáhlý nekuřák a v 21 ho srazí auto... (DEAD)..

Tak to prostě ve světě chodí a když to někdo má rád tak NIKDO mu to nemůže zazlívat. Navíc s těma prachama bych to nějak nehrotil, protože spousta lidí co nekouří moc - takřa jen na chuť tak za to ty peníze ještě utratí rád.

Někdo se díky cigaretám uvolní a dokáže si s kamarády líp popovídat než jak kdyby jen stáli naproti sobě a něvěděli co říct.

Anonymous_ : Tobě nic nezazlívám ty tady asi jako jeden z mála víš co píšeš, ikdyž úplnou pravdu nemáš.

Lidé od pravěku kouřili tabák, kouří teď a kouřit budou. Tak už to prostě je a bude. Vy si toho teď víc všímáte protože sága kuřáků se přesunula na náctileté ale s tím už nic nenaděláte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode, jen bych chtel upresnit - nemam vubec nic proti kurakum, co si kouri doma - v soukromem klubu, ci kde, a neobtezuji pritom nekuraky. To je jen a jen jejich problem, jak uz jsem rikal, mne to mysl nebere, ale je to jejich vec. Kazdopadne pokud kurak prudi v restauraci, nebo na zastavce, je to vazne o to, tipnout mu to cigo o vlasy...

Navic mne vazne dopalil prispevek, o diskriminaci kuraku...

Jinak samozrejme spoustu kuraku znam a se spoustou se bavim a jsou to fajn lidi, na druhou stranu znam take spoustu kuraku, co zacali, protoze proste zacali ostatni a pripadalo jim to cool, porusovat to, co se "nema delat". Takze vlastne zacali, aby byli in - takovi lide mi pak vazne prijdou, ze v te palici asi nemaji nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne pokud kurak prudi v restauraci, nebo na zastavce, je to vazne o to, tipnout mu to cigo o vlasy...

Takze vlastne zacali, aby byli in - takovi lide mi pak vazne prijdou, ze v te palici asi nemaji nic.

To je fakt, někteří opravdu začli jen kvůli machrovině, jiní ze zvědavosti nebo kamarádům.

Jsou ale kuřáci velmi inteligentní, přátelští a dobří kamarádi a takové znám já. Vím že jsou takoví ti machříci co si jen chtejí připadat in a provokují ostatní - takovéhle lidi osobně nenávidím, ale s tímhle se taky nic neudělá. Jsou lidi dobří a špatní, a s prominutim debilové můžou prudit i bez cigára v ruce, to je známá věc. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu hovoris? Shiddo naopak vubec nekouri.. :dozey: takze klidek..

http://console-forum.net/showpost.php?p=435690&postcount=249

.. zatim jsem tu slysel jen jeden normalnejsi nazor: protoze to nekomu ulevi, cejti se lepe.. zadny lepsi duvod jsem tu neslysel.

Navic, v mem postu, jsem nic o duvodu, resp. otazku na duvod jsem nepokladal, takze nevim, na koho tu mluvis :dozey:

to sensei: to je pravda.. ale prave dementni jsou dost casto v rade kuraku, maloktery dement totiz dokaze odolat koureni, kdyz vidi kamarady.. Navic, dement se chce citit lepe.. Tudiz se pak mezi "inteligentni kuraky" misi dementi.. A dementu je pak vice mezi temi kuraky - ukaz mi na nejakeho poradneho vola, co nekouri.. Najdes jich malo ;) Vetsinou jsou to ovce a ovce jdou po trendu ostatnich.. A pokud vetsina kouri a vypada cool, opakuji to po nich..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to tu hovoris? Shiddo naopak vubec nekouri.. :dozey: takze klidek..

http://console-forum.net/showpost.php?p=435690&postcount=249

.. zatim jsem tu slysel jen jeden normalnejsi nazor: protoze to nekomu ulevi, cejti se lepe.. zadny lepsi duvod jsem tu neslysel.

Navic, v mem postu, jsem nic o duvodu, resp. otazku na duvod jsem nepokladal, takze nevim, na koho tu mluvis :dozey:

to sensei: to je pravda.. ale prave dementni jsou dost casto v rade kuraku, maloktery dement totiz dokaze odolat koureni, kdyz vidi kamarady.. Navic, dement se chce citit lepe.. Tudiz se pak mezi "inteligentni kuraky" misi dementi.. A dementu je pak vice mezi temi kuraky - ukaz mi na nejakeho poradneho vola, co nekouri.. Najdes jich malo ;) Vetsinou jsou to ovce a ovce jdou po trendu ostatnich.. A pokud vetsina kouri a vypada cool, opakuji to po nich..

vsichni jsme dementi a ty ses nejchytrejsi a nejsilnejsi ...:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MentOska myslim ze jedinej ty si dement!...mýslim ze hodně uživatelů fora(i já) mame stejný názor jako anonymous_ ale nereknemeho!takze bych si doprosoval takoveto výrazy děkuji!

takze ty si vyprosujes takovyhle vyrazi co sem rekl ?

anonymous tu rika, ze kuraci jsou dementi

a me je fuk co si o me naky forum mysli xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš jsme dementi všichni protože to tady furt řešíme..

Když se nad tím tak rozvážně zamyslíte tak je to úplná blbost toto řešit.

....21 stránek plných postů a na nich se řeší furt to samé, jestli je kouření zdravé nebo nezdravé, dobré nebo nedobré .. tyhle názory budou vždycky odlišné protože je tu polovina kuřáků a nekuřáků

takze ty si vyprosujes takovyhle vyrazi co sem rekl ?

anonymous tu rika, ze kuraci jsou dementi

a me je fuk co si u me naky forum mysli xD

A ty se radši nauč česky.. :dozey:

EDIT:

a co si cekal na tema kourite ?

jasny, ze se to tady bude resit a nedostane se to do konce, no a, me to bavi

To máš dobrého koníčka..

Proti té diskusi nic nemám ale když už to řešíme tak aspoň s nějakou změnou, a né že se tu bude 2 roky omýlat jedno a to samé. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš jsme dementi všichni protože to tady furt řešíme..

Když se nad tím tak rozvážně zamyslíte tak je to úplná blbost toto řešit.

A ty se radši nauč česky.. :dozey:

pardon :roll:

a co si cekal na tema kourite ?

jasny, ze se to tady bude resit a nedostane se to do konce, no a, me to bavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsichni jsme dementi a ty ses nejchytrejsi a nejsilnejsi ...:blink:

heh, kazdy si o tobe a tve inteligenci muze udelat obrazek.. Uz z vyjadrovani se da lecos poznat, ale ty jsi vazne sila. Ne, nebudu ti nadavat, takovy primitiv vazne nejsem a snizovat na tvou uroven se vazne nechci. Je videt, ze jsi muj post necetl, jinak by jsi nepsal takove hovadiny. Ikdyz, mozna jsi ho cetl a nepochopil - to spise, to by na tebe sedelo, dle toho, co tu predvadis.

takze ty si vyprosujes takovyhle vyrazi co sem rekl ?

anonymous tu rika, ze kuraci jsou dementi

a me je fuk co si o me naky forum mysli xD

vyrazi? Heh, diky za dalsi nazornou ukazku tvych vyjadrovacich schopnosti.

Nerikal jsem, ze kuraci jsou dementni, pravda, vazne jsi nepochopil muj post, v tom pripade se omlouvam - asi mas papir na hlavu od doktora. Ostatne, jedinej kdo tu o kuracich rika neco spatneho jsi ty - ty jim kazis povest, protoze kazdym svym postem o nich rikas neco sprosteho.

Kdyz je ti to jedno, proc tedy na kazdy prispevek odpovidas? Nemas pravdu, jedno ti to neni, myslim, ze jsem te solidne vytocil a odpovis i na tento muj post, nejakou dementni prupovidkou a opet poskodis kuraky ;)

pardon :roll:

a co si cekal na tema kourite ?

jasny, ze se to tady bude resit a nedostane se to do konce, no a, me to bavi

Eh.. vazne je ti to jedno xD Ale opet jsi odepsal.. Kdyz je mi neco jedno, nezajimam se o to a nebavim se s tim, respektive neodepisuji ... Ty nejenomze jsi mimo, ale jeste pekne lzes.. Dalsi urazka kuraku. Dobre ty.

Nebo jsi chtel rici, ze vsichni kuraci jsou ok, akorat ty jsi ta vyjimka, ten "dement", co jsi rikal?

Predvadis tu zajimave veci, kazdy se alespon pobavi, chytrejsi si poklepou na hlavu, jak nekdo jako ty, muze hajit kuraky - delas uplne opacnou sluzbu - krasne je hanis, lepe bych to nedokazal ani ja ;)

EDIT:

to dav'e: pravda, duvod "že mi to tak nějak patří k té atmosféře, podbarvuje ji to..." je lepsi nez nic, ale je to nic nerikajici.. Je to, jako kdybych rekl, ze jsem na pocitaci, protoze me to bavi.. Take trochu strohe, nemyslis? Rici: "zacal jsem, protoze mi to podvarbuje atmosferu", je trochu divne. Jak to podbarvuje atmosferu, i pernik podbarvuje atmosferu ne? Ale DarthZelda patri k tem slusnejsim, pokud to je tak, jak pise a neomezuje tedy svou cinnosti ostatni. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_ : Buď vklidu kámo, řekl bych že je zbytečné se zaobírat takovými 'inteligenty' jako je Ment0skA ;)

Sry za off topic..

A vůbec, je to prostě každého věc, nikdo nikomu nebude radit jestli kouřit či nekouřit.

Beztak by se to tu mělo LOCKnout, evidentně si tady dost užívají post hunteři jako třeba Ment0skA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_ : Buď vklidu kámo, řekl bych že je zbytečné se zaobírat takovými 'inteligenty' jako je Ment0skA ;)

Sry za off topic..

A vůbec, je to prostě každého věc, nikdo nikomu nebude radit jestli kouřit či nekouřit.

Beztak by se to tu mělo LOCKnout, evidentně si tady dost užívají post hunteři jako třeba Ment0skA

ostatní diskuze - přispěvy se nepočítaj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale take uz jsem pro lock.. Myslim, ze vse bylo receno a ze se muzeme shodnout, ze je to vec kuraku, jestli kouri - kazdeho volba. Do doby, nez zacnou obtezovat nekuraky nebo kohokoliv jineho je to stale jen jejich vec. Coz ostatne plati u vseho, je kazdeho vec co dela, do doby, nez zacne otravovat ostatni (nez ostatnim zacne vadit jeho aktivita).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu