Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to paradox, ale nikdy nebudeš mít ten "tvůj" krásný život, protože čloěk chce vždycky to co nemůže mít, možná bude lepší, když ti bude stačit to co máš a pak nějaký ten bonus navrch ;)

tak co me by stacilo ke stesti..aby mi to vydrzelo s pritelkyni..abych dodelal skolu a mel dobrou praci abych uzivil rodinu..a to si myslim ze je takovej ten PODSTATNEJ zaklad..;) ja anrocnej nejsem samozrejme bych chtel mit KRASNEJ velkej barak..ael bude mi stacit obycejny baracek v NYC nebo nejakej byt tam a.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to paradox, ale nikdy nebudeš mít ten "tvůj" krásný život, protože čloěk chce vždycky to co nemůže mít, možná bude lepší, když ti bude stačit to co máš a pak nějaký ten bonus navrch ;)

tak co me by stacilo ke stesti..aby mi to vydrzelo s pritelkyni..abych dodelal skolu a mel dobrou praci abych uzivil rodinu..a to si myslim ze je takovej ten PODSTATNEJ zaklad..;) ja anrocnej nejsem samozrejme bych chtel mit KRASNEJ velkej barak..ael bude mi stacit obycejny baracek v NYC nebo nejakej byt tam a.....

Tak ja chci hlavne abych mel co nejsilnejsi auto a bylo podle mych predstav, toe to co chci :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol myschoo ma zas novej avatar ale k temu..

s tou plici tak to hrozi naprosto kazdej ale to neni jedina vec..treba rakovina jazyka taky muze nastat a jak jsem rikal tak treba aj kdyz se bude kurak dusit tak se bude dusit dyl nez obycejny clovek..jinak videli jste fotky jak vypada nosni prepazka fetaka co si cicha?? bere lajnu atd??to je docela mazec,..vypada podobne jak nos Jacksona..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jj..tohle sou luxuxni zalezitosti..

...myslim, ze to bylo v naky skandinavsky zemi, jako protikuracka kampan...

...tohle by meli davat vsude...ma to asi vetsi ucinek, nez naky smesny napisy na krabickach...to je skoda barvy a kazi to design krabicek :)

...ale stejen tak by mohli delat videicka z pitvy alkoholika, nebo cloveka, kterej se celej zivot prezira...mcdonald stravnika nebo hornika....:D

...veci ktery nejsou pro nas organismus nej je hafo a clovek se jim nikdy zcela nevyhne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jj..tohle sou luxuxni zalezitosti..

...myslim, ze to bylo v naky skandinavsky zemi, jako protikuracka kampan...

...tohle by meli davat vsude...ma to asi vetsi ucinek, nez naky smesny napisy na krabickach...to je skoda barvy a kazi to design krabicek :)

...ale stejen tak by mohli delat videicka z pitvy alkoholika, nebo cloveka, kterej se celej zivot prezira...mcdonald stravnika nebo hornika....:D

...veci ktery nejsou pro nas organismus nej je hafo a clovek se jim nikdy zcela nevyhne...

¨

Znas Super Size Me...? Myslim ze to je dostatecna davka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj tady to je přesně vidět :wink: nechápu jak někdo může kouřit nebo to vůbec zkoušet když ví jak to škodí :?

Spoustě lidem to bude v určitém směru i pomáhat.

Můj táta měl dřív zdravotní problémy (kouří už hodně dlouhou dobu) a když už se něvědělo kvůli čemu by to mohlo být, tak přestal kouřit (prostě přestal) a zdraví se mu zase viditelně zlepšilo. Problém je, že jsme se přestěhovali do domku a tady se vše rekonstruuje a táta dělá od rána do večera (a potom jěště večer) - od nevidím do nevidím, nebo jak se to říká - a po pěti letech začal znovu kouřit. Řekl bych, že mu to pomáhá zvládat stres a ztuhnutí svalů, ... Ale zároveň mu to ničí život :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj tady to je přesně vidět :wink: nechápu jak někdo může kouřit nebo to vůbec zkoušet když ví jak to škodí :?

Spoustě lidem to bude v určitém směru i pomáhat.

Můj táta měl dřív zdravotní problémy (kouří už hodně dlouhou dobu) a když už se něvědělo kvůli čemu by to mohlo být, tak přestal kouřit (prostě přestal) a zdraví se mu zase viditelně zlepšilo. Problém je, že jsme se přestěhovali do domku a tady se vše rekonstruuje a táta dělá od rána do večera (a potom jěště večer) - od nevidím do nevidím, nebo jak se to říká - a po pěti letech začal znovu kouřit. Řekl bych, že mu to pomáhá zvládat stres a ztuhnutí svalů, ... Ale zároveň mu to ničí život :(

Paradox je paradox :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak prostě dělá to co mu dělá momentálně dobře i když ho to ničí, já třeba sedim před kompem i když vim že mě pak budou bolet záda..

Heh tak z toho už mám problémy s páteří. Problém by byl, kdyby to bylo (už) na operaci.. Jak říkali doktoři, do patnácti let s tím něco uděláte, poté jste .. (vy víte, kde)

To Primator: Zk. schválnosti bych řekl :) (něco ti pomáha a zároveň tě to zabíjí)

Nechcete změnit trochu směr topicu? Takhle si za chvíi budu připadat jako, že se nemám na co v životě těšit, než na ..

Co třeba -> Víte co je pravděpodobnější (?): Nehoda v temelíně následována výbuchem X to, že vám spadne na hlavu meteorit (???)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

->:.Dragunov.: Ano, presne tak, je to svinstvo, kdyby u nas tabakove spolecnost nemohli tolik lobovat, uz davno by byl zakaz koureni v restauracich. Pomer kuraku a nekuraku ve spolecnosti je asi takovy, jako tady na foru v ankete. Proc si ja mam kurvit zdravi, a smrdet kourem na dalku, kdyz si chci zajit do hospody na veceri? Proto, ze nejaka MENSINA to dela dobrovolne?

Ve vsech zemich, kde schvalili zakaz koureni v restauracich, si to pochvaluji...jen my na to zatim "nejsme pripraveni".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vyzkousej sam :-D nebo on :-D

Napij se light coly a jebni do sebe cele baleni mentosek

Ale ve vobracenym postupu

Ve finále mu bude stejně špatně .)

To ScH0ll_kIll3r:

Jinak doufám, že jsi si to nespletl s tím videem, protože já se tu jen hypoteticky ptal jak by to asi vypadalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
Delas si ze me pr*el?? Promin ake ted se do tebe budu navazet. Protoze jesli myslis tuhle ultra sr*cku vazne ze kdo v 26 nezkusil pit je nemocnej tak to si vazne id*ot na entou a jinak to nazvat neumim. Jenom idi*t muze napsat tuhle sr*cku jako ty :roll: Rict mi todle nekdo do voci tak mu dam asi ranu bez rozmejsleni protoze toe vazne hovadina nejveciho kalibru. Ted me poslouchej chvili ty. Me je 17, nikdy sem nezkousel pit, hulit, kourit, fetovat, nikdy sem nebyl na zadny dize/ v nakym debilnim klubu, nikdy sem nemel sex, nikdy sem nebyl vozralej, zkourenej, zhulenej a NEMINIM! A ja ti ted tady na miste odprisahnu ze nikdy kourit a pit alkohol nezacnu, prisaham tady na Boha, rodinu bo co ja vim na co se to rika :roll: A napsat takovou mega pic*vinu jako ze jogurt je stejne nezdravej jako cigo uz je takova ubohost, ze ty ses vazne na dne a nevis co napsat na obranu. Do ha*zlu s kourenim s pitim, do ha*zlu s lidma jako ty co kourej a do hajzlu s timhle posranym systemem. Zlaty lidi jako Malcolm, Dez a Koras, DammLore a dalsi, nemaj vymastenej mozej jako ty ty trotle :roll:

Dostanu asi BAN, hlavne ze sem se vyjadril :roll:

Myslim že to bez sexu nedáš :)) Protože jestli jo, tak asi fakt nebudeš normální :)) Jinak já kouřim už 3 roky a k tomu hodně sportuju a zas tak velkej rozdíl v dejchání nevidim.. A neni snad zdravý si jednou za čas popít?? :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu