Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Delas si ze me pr*el?? Promin ake ted se do tebe budu navazet. Protoze jesli myslis tuhle ultra sr*cku vazne ze kdo v 26 nezkusil pit je nemocnej tak to si vazne id*ot na entou a jinak to nazvat neumim. Jenom idi*t muze napsat tuhle sr*cku jako ty :roll: Rict mi todle nekdo do voci tak mu dam asi ranu bez rozmejsleni protoze toe vazne hovadina nejveciho kalibru. Ted me poslouchej chvili ty. Me je 17, nikdy sem nezkousel pit, hulit, kourit, fetovat, nikdy sem nebyl na zadny dize/ v nakym debilnim klubu, nikdy sem nemel sex, nikdy sem nebyl vozralej, zkourenej, zhulenej a NEMINIM! A ja ti ted tady na miste odprisahnu ze nikdy kourit a pit alkohol nezacnu, prisaham tady na Boha, rodinu bo co ja vim na co se to rika :roll: A napsat takovou mega pic*vinu jako ze jogurt je stejne nezdravej jako cigo uz je takova ubohost, ze ty ses vazne na dne a nevis co napsat na obranu. Do ha*zlu s kourenim s pitim, do ha*zlu s lidma jako ty co kourej a do hajzlu s timhle posranym systemem. Zlaty lidi jako Malcolm, Dez a Koras, DammLore a dalsi, nemaj vymastenej mozej jako ty ty trotle :roll:

Dostanu asi BAN, hlavne ze sem se vyjadril :roll:

naprosto s tebou souhlasim :thumbup:

nikdy jsem nezkousel kourit, pit alkohol(zadny) ani brat drogy... :P a fakt ze s tim nikdy v zivote nezacnu a je mi jedno jestli budu nekolektivni, to nejsem ani tedka, nevadi mi to, psp to jisti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nejsem kuřák, ale kuřáci mi nevadí. Cháapu že to někoho může uklidňovat, povzbudit...ale je to drahá a nebezpečná závislost. Každopádně, když se opiju tak si sem tam cigaretu dám...to bylo asi 5x. :).

Btw nejsem ten co by měl soudit...ale ti co se stali z vlastní vůle závislí na tvrdých drogách...ať si chcípnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuj, nekourim, je to humus a je to k nicemu.. navic jak spousta lidi - kuraku - mi samo reklo, museli si na to zvykat, zprvu jim to nechutnalo (tak to jde upe mimo me, nechapu proc bych si mel zvykat na neco hnusneho, za co budu platit a budu si tim kazit plice..) a ze jim to nechutna, takze si to treba prichucujou cajem..

maximalne nejaka ta vodnice, ci zabalena nadrcena skorice (bez tabaku/nikotinu)

BTW pro vsechny co tu rikaj, ze pit alkohol nebudou - neverim vam lidi, navic nejit do hospy.. omg.. to ani ty nejvetsi sprti z nasi tridy neudelali.. proste je to normalni jit do hospody a poradne si uzit.. nebo do nejakyho klubu, neni to nic spatneho.. (jasne, nemyslim vozrat se kazdej tejden..)

Proste ted to rikate jenom ze je vam zatim 15 apod.., nebo mate nejakej uchylnej kolektiv ve tride, ale pockejte na stredni (jestli to neprislo ted, tak ve druhaku/tretaku/ctvrtaku) nebo na vejsku, az se bude planovat party a vy tam nepujdete, nebo budete mezi ostatnima, co budou v nalade, si nalejvat kolu - to tak trosku nezapadnete..

Nebo na silvestra.. proste pokud nejste nejaci hluboce verici, tak opravdu nechapu duvod nezkusit si zajit na nejakou party, to pak musi bejt clovek jedine zabednenec..

(Je to jen muj osobni nazor, tak me nekamenujte, nejsem zadnej notorik, jsem uplne normalni clovek, co snad - jako ostatne kazdej - vyzkousel alkohol..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo já kouřim snažim se s tim každou chvíli přestat ale de to dost blbě:Dpřesně jak řek slash...je to hnus...ale zase aby ste mě neměli za dmnta-já nelituju ničeho co sem v životě udělal.... např před nějakou dobou když sme nekouřil a ani snad nikdo co znám sne ve škole brali zákon proti kouření..všichni byli pro-i největší kuřák co znám- jen já ne:D prostě mi přišlo nepravděpodobný že někdo jako já by nekouřil...začlo to z chuti teĎ je to ze závislosti...ať si každej dělá co chce hlavně když si za tim stojí...;)

jen nedotknout se alkoholu mi přijde přehnaný lehce..já nechlastám ani po tom nějak netoužim ale když je příležitost tak se napiju...a tenhle způsob života mi vyhovuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu