Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Miluju názory typu "Kuřáci do plynu!". Sám jsem donedávna (nedlouho po svých 18. narozeninách jsem začal) nekouřil - a ani teď tomu moc nedám. Jde ale hlavně o ten pocit, uvolní napětí (kouření mi pomohlo jak svině - před prvním koncertem s kapelou jsem byl vyklepaný jak ratlík... Pivo a jeden "hřebík" na uklidnění a odehrál jsem prý téměř špicově). Pokud jste s kamarády v hospodě, dokáže to prohloubit atmosféru a lidi se pak víc rozkecají. Takovéhle věci nekuřákům nikdo nevysvětlí (vím to - taky jsem tomu nevěřil).

Můj názor: každému co jeho jest, ale proč jej za to odsuzovat? Je to to samé, když se mi všichni okolo smějou, protože sleduju Pokémony nebo třeba Azumangu. Ale já se nikdy nikomu nesmál, že sleduje telenovely nebo Kostičky. Zavrtěl jsem hlavou a odešel.

A s kouřením je to jako s kafem - schválně kolik z vás ho pije. Taky mi smrdělo, ale pak tvrdé dva týdny ve škole, každý den (nekecám!) minimálně dvě písemky (ano, sedí to - z matiky jsme tou dobou psali asi čtyři a z chemie dvě), učení dlouho do noci a vstávání i na sedm. Teď? Ráno ospalý? Kafe... Odpoledne s přítelkyní... Něco mě naštve? Potřebujeme něco vyřešit? Zapálíme si - jde to snáze...

Mimochodem: sám na cigaretu ani nešáhnu - a stejně tak ona. Jen spolu... A může to znít jako typický kec závisláka, ale vím, že když budu chtít, přestanu. A vodárna? K té je k cigaretám jen krůček. Chvilku to stačí, ale... No co - jednou kuřák, pořád kuřák - a je jedno jestli skořici, vodárnu nebo dýmku či Marlborku.

Je mi jedno, co se vám z mého postu líbí a co ne, neštve mě, co na to odpovíte ani jak mě pomluvíte. Ale dvě věty: "Každému co jeho jest." a "Kdo nepoznal, nepochopí." vám budou znít pořád v hlavě, to mi věřte...

edit: A ještě jedno životní moudro, přiřaďte si ho každý kam chcete: "Nikdy... NIKDY neříkej nikdy" (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jako kdo rekne smrt kurakum je vazne kreten-zrovna tak nekdo by moh rict smrt hracum :roll: kuractvi je hnus-parkrat sem cigo mel ale nejak me to neoslovilo a travu uz vubec,nikdy sem ji nezkusil pac videt co to s lidma udela je fakt fair ;) staci mi muj stavajici stav mozku kterej je kritickej uz odjakziva :D ...radsi budu pit alkohol ale ne chlastat do nemoty a jeste kazdej den ale poradny piti ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem toho názoru ať si dělá kdo cchce co chce ale bytostně nesnáším když jsem v baru někdo si sedne vedle mě a hulí mi pod nos....to zas musíte uznat...taky není v pořádku...je mi to jedno ať si na to klidně umře kuřák ale nevím proč to mám dýchat já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

darth zelda souhlasim :)

jinak ja kourim asi tri roky tak 10-15 pres tyden o vikendu kazdy vecer(v hospode) 30-40 je to celkem hnus leze mi to do ponezenky a na plice ale nejde prestat :(

jenom tento rok sem to zkousel aspon 10x ale nedokazete si predstavit jak sem se klepal,byl sem nervozni,podrazdeny,nepricetny atd atd...proste hnus...ale jednoho krasneho dne toho fakt necham...nebo aspon doufam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem toho názoru ať si dělá kdo cchce co chce ale bytostně nesnáším když jsem v baru někdo si sedne vedle mě a hulí mi pod nos....to zas musíte uznat...taky není v pořádku...je mi to jedno ať si na to klidně umře kuřák ale nevím proč to mám dýchat já
To máš recht - a takovéhle lidi taky nesnáším... A přesně kvůli takovýmhle my "slušní" trpíme... Protože veškeré předsudky vznikají o nich a ti, co se dají s cígem vidět jednou za týden to odnesou... "Fůůůj, kuřák..." - zas musíš uznat, že tohle taky není pěkné (:

A jsou lidi, co žijou s cigaretama do osmdesáti a umřou na rakovinu prostaty... A lidi, kteří pijou džus a umřou v jednadvaceti při autohavárce...

(Jestli něco z tohohle postu vyznělo jako útok, tka jsem to tak nezamýšlel a omlouvám se ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuraci (ted myslim ty co koureji na verejnych mistech) jsou egoisticky blbci, neda se to dejchat, nechapu proc nekdo plati za to aby si čuchnul nejakyho smradu a jeste si tim kazil zdravi

jediny co schvaluju je jednou za pul roku si nekde v klidku vykourit pravej kubanskej doutnik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo já kouřim snažim se s tim každou chvíli přestat ale de to dost blbě:Dpřesně jak řek slash...je to hnus...ale zase aby ste mě neměli za dmnta-já nelituju ničeho co sem v životě udělal.... např před nějakou dobou když sme nekouřil a ani snad nikdo co znám sne ve škole brali zákon proti kouření..všichni byli pro-i největší kuřák co znám- jen já ne:D prostě mi přišlo nepravděpodobný že někdo jako já by nekouřil...začlo to z chuti teĎ je to ze závislosti...ať si každej dělá co chce hlavně když si za tim stojí...;)

jen nedotknout se alkoholu mi přijde přehnaný lehce..já nechlastám ani po tom nějak netoužim ale když je příležitost tak se napiju...a tenhle způsob života mi vyhovuje...

Hej hochu, kourit ve 14ti? To spatne dopadnes..

Chapu kdyz nekdo ve 14ti kouri, takovejch lidi je dost - ale tech co maji zavislost dost neni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaprvé nevím co tu pleteš jabka s hruškama za druhé, to asi když někdo jede na služebku tak půjde třeba pěšky ne do Německa atd? uvažuj prosím tě, mě je fuk když někdo kouří ale ať si kouří doma a netahá to všude

premejslej racionalne prosimte takhle sem to nemyslel myslel sem to task ze jestli ti vadi v restauraci koureni k to jeste chapu ale v hospode si kazdej muze kourit jak chce a jesi nekomu vadi ze mu nekdo nici plice tak at si uvedomy jaky ma jeho chovani dopad na globalni problemy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme ze NEkourim - nejsem totis blbej

kourej akorat pitomci co si chcou hrat na dospelaky!!! a machrovat pred kamaradama jaky sou frajeri

na koureni neni jedina dobra vec

- stoji to strasny prachy

- nicite si zdravy

- NICITE ZDRAVY VSEM KOLEM

- smrdi to a vy potom taky

- neni to vubec dobry proste akorat vdechujete smrad, smog, spinu a dehet

uz aby se u nas zakazalo kourit v restauracich jako v ostatnich vyspelejch zemich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samozrejme ze NEkourim - nejsem totis blbej

kourej akorat pitomci co si chcou hrat na dospelaky!!! a machrovat pred kamaradama jaky sou frajeri

na koureni neni jedina dobra vec

- stoji to strasny prachy

- nicite si zdravy

- NICITE ZDRAVY VSEM KOLEM

- smrdi to a vy potom taky

- neni to vubec dobry proste akorat vdechujete smrad, smog, spinu a dehet

uz aby se u nas zakazalo kourit v restauracich jako v ostatnich vyspelejch zemich

nejlepsi je kdyz k tobe prijde malej cikan 5ti letej jesi nemas cigo :D

a jak rikas hodne lidi meho veku to bere jako machrovinu kdyz kourej ze sou to "borci" k se jim dycky smeju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- NICITE ZDRAVY VSEM KOLEM

nic proti, ale todle je dost neprukazne, nedavno sem o tom videl porad v tv a nikdo to tam nebyl schopen dokazat jakoukoli statistikou ... v ostatnim mas samozdrejme pravdu, ale pak by stalo za zvazeni, mali se neco takoveho vubec prodavat a mali z toho mit stat nemale penize do statniho rozpoctu, ktere rozhodne nejdou jen na leceni nemoci kuraku.

stejne tak ja nemusim cmuchat kazdy rano na zastavce vypary z vejfuku tech stovek/tisicu dementu, ktery nejsou schopny ujit kilometr pesky. ale ja sem vcelku tolerantni a hlavne rozumnej clovek, takze tu nebudu psat blaboly o blbcich co si neco dokazujou pred kamaradama v nadupany kare. podstata problemu je uplne nekde jinde jak sem psal v prvnim odstavci, 100 let nam trvalo, nez svet uznal, ze koureni vazne skodi zdravi, coz uz bylo jasne davno predtim, ale prachy sou proste casto mocnejsi nez zdravy rozum.

ja osobne sem klidne pro uplny zakaz koureni a prodej tabaku, mozna se potom dost lidi bude divit, kde ze se vzala ta dira v rozpoctu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi je kdyz k tobe prijde malej cikan 5ti letej jesi nemas cigo :D

a jak rikas hodne lidi meho veku to bere jako machrovinu kdyz kourej ze sou to "borci" k se jim dycky smeju

ej móre nemaš cigo ? :D :D :D taky jsem zazil :D tohle mne vazne bavi :D

ale taky jsem uz zazil krasny priklad kdy si decka sankovaly na kopci a pribehla ke mne jedna prcka (holka asi tak 9 roku) , zeptala se jestli nemam cigo (ja nekurak nemel , kamoska mela) , zapalila si , sedla na boby a jela dolu z kopecku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekouřím. Přestal jsem v loni. A za tu dobu jsem si dával to co bych prokouřil stranou. Našetřil jsem 40 000 Kč. A díky tomu jsem si koupil svoje FZR 600R. Aspoň se zabiju rychle a ne pomalu :)

hej, tak to je hodne slusny, to bych daval jako reklamu, proc prestat kourit..

.. jen tak dal :) alespon vidis, jak to koureni bylo k nicemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu