Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kouříte?


Sonnyz

Recommended Posts

  • Odpovědi 322
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Kouřim a nevadí mi to...Považuju se za celkem inteligentního člověka a předpokládám, že ostatní inteligentní lidé mě neodsoudí jen za tento zlozvyk. Jsou i horší návyky. Sice kouřim, ale skoro nepiju a celkově se to snažím vyvažovat tím že žiju zdravě. A nikdo mi na to nedává, musim si na to vydělat. Zákazy kouření na zastávce schvaluju, ale zákaz v hospodě mi přijde jako blbost. Odjakživa to k tomu patřilo a pro nekuřáky neni problém jím do nekuřácké části, která je dneska téměř ve většině podniků. Nikdo je nenutí vdechovat náš kouř, můžou si přesednout, něco říct a nebo klidně odejít, třeba na zastávku, tam je "čerstvýho" vzduchu dost....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekourim,ani nemam zajem

jinak s tema cikanama,no neim me se spise ptaj jestli nevim kolik je hodit a kdyz jim reknu kolik je tak mi reknou jestli nechci zkontrolovat.

jinak ti buzici s pleskou kterejm je 9-14 a kourej jak krip*ove tem bych dal vzdycky nejradsi do drzky jen kdyz vidim ten jejich ksicht pred skolou!!! :-X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekouřim .. i když jsem už kolikrát myslel že začnu , nezačal jsem ... ve třídě je nás 30 a z toho nás jen 5 NEKOUŘÍ je to takový divný o přestávce se celá třída (krom nás ) vyvalí před školu a kouří jak největší machři OMG .Ale je nám to jedno a jsme rádi že nekouříme ... hodněkrát mi kámoši nabízeli cigáro , ale prostě jsem si nevzal . Na kouření mě nejvíc štve že kouří mladá .... a když jsem se jí ptal proč to vlastně dělá tak řekla že jen tak .... tim mě dost naštvala , ale prostě nepřestane jako já nezačnu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kourim od 15ti. S 3/4 rocni abstinenci a kourim dodnes. Denne dam v prumeru 10-11 cigaret a o vikendu pokud nekam jdu tak ta krabicka od vecera do rana padne vetsinou.

Oblibena znacka je u me uz asi 3 roky modra L&M, pokud nemaji, pochutnam si na cervenych Lucky strike a nebo zlutych Camel.

Kourit jsem zacal ze zvedavosti a neprestanu asi nikdy, jedine pokud by to nakazali striktne doktori.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekouřím. Zkusil jsem to jednou asi v osmi letech. Se starším kamarádem, který mi cigaretu nabídl, jsem si taky zapálil. Nějak extra povýšeně jsem si nepřipadal, nic mi to neřeklo. Zkusit se má všechno, tak alespoň když mám nekouřit, ať vím, jaké to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nekourim .. neni duvod ... taky nechapu ty frajery s rovnejma ksiltama a kalhotama az od kolen jak vzdycky vybehnou pred skolu a fajcej jak tovarny.... je to zlozvik a delaj to spis ty co si myslej ze sou naky dobry ... ale neco si tim vynahrazujou... Nikdy sem nekouril a ani me to k tomu netahne... :idea: uzivam si zivota jinak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mohl bych se vas kuraku zeptat, proc kourite a proc jste zacali? Nerikejte mi prosim, ze vam to chutna, minimalne zprvu vam to nechutnalo - tak proc jste pokracovali a premahali se (vim, jake jsou zacatky koureni, prvnich par cigaret je proste hnus). Kdyz tu vetsina odpovida, ze nekouri proto, aby se cejtila vyznamnejsi/starsi a aby zapadla do party..

Je to otazka mne, jako nekuraka - v okoli vsak mam dost kuraku, nikdo vsak nedokazal uplne odpovedet..

Ja jsem v cigaretach nenasel jedinou vyhodu - ziskate zavislost, leze to do penez, leze to do zdravi (negativne), zdrzuje to (od prace etc..), smrdi to, nici to nabytek (pokud kourite doma), obtezuje to ostatni nekuraky..

.. pak lidi mi reklo, protoze je to uklidnuje, coz je hovadina, protoze je dokazano, ze nikotin nijak neuklidnuje etc.., uklidnuje je to jen mozna domnenkami (nalhavaji si to, placebo efekt), par lidi mi reklo, te oriste neco museji mit v puse, takze by dokazali byt terba bez cigaret, ale museli by cucat lizatko apod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo :-D 6let xD

nevim proc proste kourim xD

otazka proc kourim mi proste nesedne .. nekourim kvuli depkam nekourim kvuli pocitum.

Proste kourim... Spis to bude tou co jsem si vypestoval zavislosti xD kazdopadne ted mi to jeste nevadi... Ale jednou urcite bude :X

Proc sem kourit zacal? Ne kvuli tomu abych zapadl do party ale kvuli okoli xD(nic vam nevycitam xD) vsude okolo me kuraci a jednoho dne sem zacal taky, jak uz sem rekl ne kvuli pocitu ze sem king mezi nima nebo abych zapadl (stejne sem je vzdycky rezal (neberte to jako sikanu xD proste taovy to fellacky postuchovani xD) xD a meli respekt i bez to abych kouril :D:D:D )

Malborky a kratky startky rull...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 anonym, to by ses divil co dokaze vsechno lidska psychika :D Kdyz si namluvis ze te to uklidnuje, tak te to urcite uklidni. Viz pokusy s pilulkou po ktere citis 2x tak vice bolesti a s pilulkou ktera snizuje bolest. (pilulka je normalni obarveny cukr) A pri spousteni lehkeho naboje do tela pri poziti pilulky na bolest lidi prosi aby to zastavili ze to boli a pri poziti pilulky proti bolesti jsou lidi v pohode. Ale to jsem uz dost odbocil. Je jasne ze se zacina z frajeriny aby si se neodchyloval od party a aby si do ni patril.

Ale zase nemuzete rict ze je vodnice jako kourit cigarety. (nekourim, ale na vodnici obcas zajdu)

EDIT:

radši koupím auto než profoukám peníze pánu bohu do oken.

dobre receno :D

EDIT2: ne, nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu