Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The simpsons game


netix

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

musis mu prakem trefit na zadek, otevre se poklop,tak s homerem vylezes, a ten tam pretrha nejaky kabely...

potom musis otevrit tennahore, zasese trefis s bartem, ale pak musis s homerem skocit z nejake budovy na ten poklop, a pretrhat to....a jestlije tam pak jeste jeden(uz nevim xD) tak tosamy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
musis mu prakem trefit na zadek, otevre se poklop,tak s homerem vylezes, a ten tam pretrha nejaky kabely...

potom musis otevrit tennahore, zasese trefis s bartem, ale pak musis s homerem skocit z nejake budovy na ten poklop, a pretrhat to....a jestlije tam pak jeste jeden(uz nevim xD) tak tosamy

Díky moc :D tohle sem potřeboval vědět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej problém a nwm jak to vyřešit

Někdy se mi stane , že když udělám z Homera takovkou tu "kouli" víte co myslím :D , a dám si třeba Barta ... a potom si chcu vzít zase Homera , tak se mi Homer propadne do země (do tmy) a už s ním nejde hrát a musím restartovat misi , nevíte proč ? díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu