Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Condemned 2 Bloodshot


martin112

Recommended Posts

prosim help sem tedka v misi jak to zacina ze je objeveno telo bez hlavy a na zadech ma X mam sledovat krvavou stopu pomoci UV zareni to udelam ale pak uz nevim kam jit chodim porad dokola asi to pude nejake muzeum nevim co dal hledat:-( je tam takovej pravekej jester tak se motam porad dokola:-( nema nekdo dohrano a nebo neni dal jak ja?:bash:DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už jsi to založil,taky mám zásek...jsem v misi už nevim přesně ve který ale myslimže jsou tam nějáký panenky a došel jsem k nějákýmu ovládacímu panelu jenomže je zamčený a musim tam zadat číselnou kombinaci nevíte někdo pls jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
prosim help sem tedka v misi jak to zacina ze je objeveno telo bez hlavy a na zadech ma X mam sledovat krvavou stopu pomoci UV zareni to udelam ale pak uz nevim kam jit chodim porad dokola asi to pude nejake muzeum nevim co dal hledat:-( je tam takovej pravekej jester tak se motam porad dokola:-( nema nekdo dohrano a nebo neni dal jak ja?:bash:DIK

Stačí dojít tím UV ligtem k těm dveřím a ten policajt za tebou přijde , udělá ti stoličku a přehodí tě přes vrch té stěny ... Pak bude stačit jít 10 metru rovně a jen doleva ... Popřípadě použij GPS ... X a doprava ...

No když už jsi to založil,taky mám zásek...jsem v misi už nevim přesně ve který ale myslimže jsou tam nějáký panenky a došel jsem k nějákýmu ovládacímu panelu jenomže je zamčený a musim tam zadat číselnou kombinaci nevíte někdo pls jak to je?

Musíš jít do té kanceláře, jsou tam asi 4 krabice s panenkama hned vedle dveří , kopni do toho , zapni UV light , a za něma je napsaná ta kombinace .. Pak se vrat k té páce ...

pls helpne mně někdo jsem tet přišel do jednoho skladu tam sem mněl nějakejch 5 sil označit a pak vyjit po takovim lešení nahoru a tam je nějaka paka zamčená na číslo a vubec nvm jaký kua pls help

To samé co Mpik ...

Počkejte si potom, pak je to teprv haluz, u toho jsem se zapotil i já sám ... Kdyžtak PM / ICQ ...

Snad jsem někomu pomohl, sice Martinovi o 2 měsíce později, ale možná se to bude hodit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tet sem se seknul v nějákým výtahu kde jsou pojistky a mám tam dát dráty do kupi nevíte někdo jak?zkoušel sem uv lampu jestly to tam někde není a nic nvm co dal

nekde v rohu je snad zebrik? v tom vytahu je to blbe videt ale neco tam je po cem se da vylezt nahoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

halen právě že vubec nic tam není objeví se mně ta zóna žee mám něco udělat a sou tam pojistky drátu a ja mam zapojit 3 do spravnejch dir a nvm jaky koukal sem v tom výtahu sou eštěn jedny pojistky alen ty už jsou zapojený alen fakt nevim jak to podle nich mám zapojit help

to nikdo fakt nevii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu