Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

videa v psp


Guest Anonymous

Recommended Posts

když spustím PocketDivXEncoder a dám vybrat zdroj tak se mi na DVD ukáže jenom jeden vob ve video souboru.Jenže je tam ještě audio soubor ve kterým nic není.Když stahnu celý video do avi tak je bez zvuku.Co s tím?Když sem ale zkoušel video kde byl jenom VIDEO soubor tak bylo vše O.K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PocketDivXEncoder dava do avi.

to musim znova konvertovat do MP4?

Mam southpark vo formate MP4 a chcem do nich len integrovat titulky vo formate SRT, aby som mal vystup znova mp4.

Nejde to nejako?

Neviete ako funguju tie orig. filmy na UMD - v akom su formate a ako maju vyriesene titulky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já dohodil do PC kodek K-lite a při převodu videa pomocí PocketDivXEncoder_0.3.51_RC11 mi během procesu vyhodí hlášku : VideoSourceAvi : Error:the source image format is not acceptable.(error code-2)... tak nevím co dělám špatně ale pomocí tohodle prográmku jsem zatím ještě nic nezkonvertoval...přitom je to obyč avi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Guest Anonymous

Muzu se zeptat, kolik z Vas encoduje videa v nativnim rozliseni PSP 480x272 ? Prijde mi to podle toho cim to enkodujete, ze kazdej pouziva nejaky mensi rozliseni ;o( Chapal bych to snad pro FW 2.0+ ale pro 1.50 nevidim duvod delat jine rozliseni nez 480x272 pro PMP Mod player M...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já nerad konvertuju videa zbytečně větší, zkreslený nebo s černym pruhem na někerý dvojici stran...já nevim no....pro mě je lepčí zkonvertovat video do nějakýho kompatibilného formátu podle původního souboru...a pokud vim tak na 1.50ce nejsou nějaký kodeky...

je mi líto, ale na vlastníky 1.50ky moc nemyslim... :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

NATELOGAN : a to je konvertujes v 480x272 ? Takze FW 2.60 umi hrat z MS nativni format videa ? Na 2.0 to neumelo, kodeky sice byly, ale dementni politika Sony mi neumozni si svoje vlastni DVD hodit v pouzitelnem rozliseni na PSP, ale pouze v nejakem debilnim snizenem rozliseni - coz je imho silene moc znat ;o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Guest Anonymous
nekomu tady sem slibil ,ze mu z tim poradim tak sem si rek ze to pomuze i tem ktery si koupi psp az ted

1. :arrow: stahnete si muj prilozeny balicek :D

2. :arrow: spuste PocketDivXEncoder_0.3.51_RC11.exe a zvolte pc

:arrow: vstupni soubor(=vas film) a vedle toho ikonu ,ktera zvoli titulky :arrow: doporucuji snizit kvalitu filmu a zvuku(pokud si myslite ze se vam to do psp nevejde) a zvisit jas tak o 2-3 a zvuk taky o 2-3 :arrow: dole macknete primi prevod a nechte pc pracovat (samozrejme zvolte take cestu k vystupnimu souboru)

3. :arrow: nainastalujte pspVideo9_Install.exe s spuste :arrow: macknete setup a nastavte kvalitu (doporucuji SP/368x208/29.97fps/QB4 Stereo/96kbps-jestli mate vetsi kartu netz 512MB muzete zvolit i vetsi) vystupni soubor atd.......... :arrow: zvolte konvert :arrow: zvolte konvertovat nove video a nechte pc pracovat

4. :arrow: v psp(rovnou na disku ne v adr.PSP!!!) si vytvorte slozku MP_ROOT a v ni slozku 100MNV01 a do ni nahrajte ty soubory ktere vytvoril psp video 9 (ten z priponou mp4 ,i ten druhy)

:arrow: :arrow: :arrow: tady je ten balik programu:

http://download.games4you.cz/psp/murphy_video_pack_for_PSP.rar
nebo
http://rapidshare.de/files/4630332/murphy_video_pack_for_PSP.rar.html

schvalne sem vybral programi v cestinu tak by obsluha nemela byt tezka :wink:

čau murphy,

nevíš, jak otitulkovat video, který už je zkonvertovaný do MP4? Pokud na to najedu Encoderem, tak mi to píše chybu...:

Informace o vstupnim souboru

Video

Media Major Type : ERROR

Duration : 00:00

FourCC : mp4v

Width : 480

Height : 160

Compressor : Media Excel MPEG4 Video

Audio

Media Major Type : Audio

Compressor : Unknown

Frequency : 0

Framerate : 0.000

Channels : 0

System

DirectX version : 4.08.01.0810

Windows version : Windows XP

File : C:\Documents and Settings\ptacepet\Plocha\PSP Movie by PQDVD\doom\M4V10001.MP4

Version : PocketDivXEncoder (0.3.51_RC11) - translated by CooL

Nevíš plís jak na to?

Díky

P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nekomu tady sem slibil ,ze mu z tim poradim tak sem si rek ze to pomuze i tem ktery si koupi psp az ted

1. :arrow: stahnete si muj prilozeny balicek :D

2. :arrow: spuste PocketDivXEncoder_0.3.51_RC11.exe a zvolte pc

:arrow: vstupni soubor(=vas film) a vedle toho ikonu ,ktera zvoli titulky :arrow: doporucuji snizit kvalitu filmu a zvuku(pokud si myslite ze se vam to do psp nevejde) a zvisit jas tak o 2-3 a zvuk taky o 2-3 :arrow: dole macknete primi prevod a nechte pc pracovat (samozrejme zvolte take cestu k vystupnimu souboru)

3. :arrow: nainastalujte pspVideo9_Install.exe s spuste :arrow: macknete setup a nastavte kvalitu (doporucuji SP/368x208/29.97fps/QB4 Stereo/96kbps-jestli mate vetsi kartu netz 512MB muzete zvolit i vetsi) vystupni soubor atd.......... :arrow: zvolte konvert :arrow: zvolte konvertovat nove video a nechte pc pracovat

4. :arrow: v psp(rovnou na disku ne v adr.PSP!!!) si vytvorte slozku MP_ROOT a v ni slozku 100MNV01 a do ni nahrajte ty soubory ktere vytvoril psp video 9 (ten z priponou mp4 ,i ten druhy)

:arrow: :arrow: :arrow: tady je ten balik programu:

http://download.games4you.cz/psp/murphy_video_pack_for_PSP.rar
nebo
http://rapidshare.de/files/4630332/murphy_video_pack_for_PSP.rar.html

schvalne sem vybral programi v cestinu tak by obsluha nemela byt tezka :wink:

čau murphy,

nevíš, jak otitulkovat video, který už je zkonvertovaný do MP4? Pokud na to najedu Encoderem, tak mi to píše chybu...:

Informace o vstupnim souboru

Video

Media Major Type : ERROR

Duration : 00:00

FourCC : mp4v

Width : 480

Height : 160

Compressor : Media Excel MPEG4 Video

Audio

Media Major Type : Audio

Compressor : Unknown

Frequency : 0

Framerate : 0.000

Channels : 0

System

DirectX version : 4.08.01.0810

Windows version : Windows XP

File : C:\Documents and Settings\ptacepet\Plocha\PSP Movie by PQDVD\doom\M4V10001.MP4

Version : PocketDivXEncoder (0.3.51_RC11) - translated by CooL

Nevíš plís jak na to?

Díky

P.

z5 na avi a pak tam hod titule jinak to asi nejde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu