Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

videa v psp


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 133
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Poradí mi někdo s přenastavením PSP pro přehrávání UMD zakoupených ve státech? Při každém pokusu o spuštění to napíše že mám nesprávný lokální kód a pak už se nezobrazí ani vložený umd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest killer22

cus lidi ja mam porad problem delam podle postupu davat do do súravnejch adresaru ale pspcko mi pise there are no videos muze mi nekdo poradit plz thx a jestli nedko umi poradit dobre stim abych mohl konecne hrat stazene hry nechce se mi porat kupovat nevim jak nakopirovat ten davhook a kam hlavne v navoduje instaluj davhookale kam ho dat to neni diiik moooocc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže stáhneš si devhook ze zdejších stránek 0,45.Vznikne ti po rozbalení složka devhook 0,45 with fixes and extras.V ní jsou dvě složky:for PSP a for PC.Otevřeš for PSP na pravou půlku total comanderu nebo salamander atd.Na PSP spustíš USB a zapojíš kabel do PC a PSP.Na levou půlku dáš to PSP ,které se ti přihlásí jako velkokapacitní disk bla bla.A označíš vše na pravé půlce v total comander (U vnitř složky for PSP-dh,ISO,PSP).A to celé zkopíruješ do levé půlky total comandera a je to hotovééééééééééééééé.Spustíš devhook v PSP v games-restart,nastavíš a je to.

A co se týče toho videa.Musíš vytvořit složku MP_ROOT přímo do PSP a až do ní 100MNV01 nabo 100ANV01.KAPIŠTO???

UF.Doufám že je vše jasné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest killer22

cose tice to ho videasem to takle delal celou dobu anejde to a co se ti ce toho devhooku de to i na soft 2.5doufam ze jo skisim takze jak rikas ten dh slosku prekopirovat jenom tak do psp sloskyneni to ze to musim prekopirovat do mp_root nebo tak neco okneskavecer to skusim sem v anglii takze nema moccasu nato a us sem stoho vazne hotovej ale ti vydea mi proste nejdou delam PRESNE podle navodu a nic bud napise nic nenasel nebo tammam jako rozbitou ikonu a nejde spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsem se zase zapomněl zeptat ,než začnu psát takový přízpěvky.Udělej downgrade na 1.5 a pak si ten můj přízpěvek znova přečti.Na 2.5 se můžeš snažit jak chceš.Potřebuješ originální GTA:Liberty city stories a po vložení do PSP mechaniky musí PSP psát upgrade na 2.0.Nebo někoho popros ,kdo to GTA má jestli by nepomohl.Jsem z moravy a pomohl bych pokud bys byl někde z okolí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest killer22

GTA MAM ORIGINAKLU SEM SI JI KOUPIL SEM V ANGLII TAKZE SKODA TAKZE MUSIM UDELAT TENDOWGRADE A TEN SE DELA JAK JA TO PROSTE NEMUZU POCHOPIT NA PCSEM PROFIK ALE NA TOHLE JE MOJEPRVNI GAMBOY JAKO PORADNEJ PC MAM 6 A2 LAPTOPYALE PSPS MAMTET PRVNI ALE NEMOHL BYS MIJENOM UDELAT TAK NAK SOUHR PROGRAMU CO POTREBUJU A KDE TO STAHNOU POPRIPADE UPNOUT NA SENDSPACE PAC TEN RAPID MI TU NEJEDE DIKI MOC MUSIM BEZET DO PRACE PRIDU AS VECER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GTA MAM ORIGINAKLU SEM SI JI KOUPIL SEM V ANGLII TAKZE SKODA TAKZE MUSIM UDELAT TENDOWGRADE A TEN SE DELA JAK JA TO PROSTE NEMUZU POCHOPIT NA PCSEM PROFIK ALE NA TOHLE JE MOJEPRVNI GAMBOY JAKO PORADNEJ PC MAM 6 A2 LAPTOPYALE PSPS MAMTET PRVNI ALE NEMOHL BYS MIJENOM UDELAT TAK NAK SOUHR PROGRAMU CO POTREBUJU A KDE TO STAHNOU POPRIPADE UPNOUT NA SENDSPACE PAC TEN RAPID MI TU NEJEDE DIKI MOC MUSIM BEZET DO PRACE PRIDU AS VECER

Tak to je mazec.Za prvé-to luštím jak křížovku.Za druhé-na PSP nejsem žádný odborník.A PC taky ne.Ale snažím se.ZA TŘETÍ-MUSÍŠ POUŽÍVAT TLAČÍTKO HLEDAT.

Ale co by neudělal chudý čech pro prachaté anglány že?

Topic o downgrade z 2.5 a 2.6.A programy co potřebuješ jsou devhook a daxziso.

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=3433&highlight=gta+funguj%EDc%ED+downgrade

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=3207&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=gta+funguj%EDc%ED+downgrade

http://psp.games4you.cz/viewtopic.php?t=3373&highlight=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Já mám 2.6 a mám meší problém skonvertuju z dvd na poprvý to šlo ale nebyl zvuk a na podruhý to nešlo ale zvuk tam byl pouštěl sem to na přehrávači co umí mp4 a tam vše šlo,asi to je nějaký codek zvuku a tak se ptám jestli nevýte co stim.
A jaky si pouzil konverter?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MP4 normal spustis v media playeru..jen musis mit kodek..kodek nalezenes kdyz zadas do vyhledavace (treba seznam.cz) codec pack all in one, nebo jen codek pack a nebo tak nejak...a vzdy neco najdes a tento kodek tam vetsinou byva...A to video v PSP jelo normalne?

Co se tyce tech zacatecniku..hned na prvni strane v globalnim oznameni najdete topic "Pro zacatecniky" takze nez se budete na neco dalsiho ptat tak se pls kouknete jestli to tam neni tučně napsany, thx

Kdyz budou nejaky dalsi problemy klidne odpovime...jen kdyby to tady nebylo 10x za tyden :rool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu