Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Už po sté 80020148...


Antimonit

Otázka

Nevim co se stalo, ale ještě dneska ráno ve škole jsem hrál WipEout pulse úplně normálně, potom co jsem se vrátil ze školy domů jsem dělal test jestli mám fake nebo nofake kartu (mám fake :cry:) a ještě nějaký další věcičky s homebrew a teď WipEout nemůžu spustit... Hlásí to "The game could not be started.(80020148 )"

Mám PSP Fat, 3.90 M33-3, kernel 1.5 mám taky... V recovery menu mám nastaveno "Game folder homebrew (currently: 1.50 Kernel)" "UMD Mode (currently: Sony NP9660 -NO UMD-)" "Execute BOOT.BIN in UMD/ISO (currently: Disabled)", pluginy žádný...

Prosim poraďte, prolezl jsem několik topiců kde tohle řešili a zkoušel jsem co tam bylo napsaný, ale nic mi nepomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

v recorvery menu nastav:

Cunfiguration -> UMD Mode ( currently: Sony NP9660 -NO UMD- ) Mas UMD v mechanice ? Už po sté to tu je !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám přesně to co jsi říkal a UMD mám taky...

Ostatní hry ale jdou, jenom WipEout ne...

Edit: Tak jsem nastavil Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Enabled a zase to jde, ale nejdou mi Beats :D To vždycky musim takhle udělat abych si zahrál tu druhou hru, nebo je na to nějakej fígl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu