Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik stálo Vaše PSP ?


SmoKe911

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 478
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 2 months later...

ja ho koupil za 4 600,- ale sou to dacani....dostal sem jen napajeci kabel, baterku...vse v orig. baleni se zarukou, uplne novy...ale zase k tomu mam hovno:blink: hlavne, ze je to z Okay elektra ale Okay je na tom snad jen to ze to funguje tak jak ma :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil svoje Fatko za 3200,- z aukra +100,-flash +390,- 8gigovka+200,-obal(elektroworld):bash:

Teď sem kupoval pro kámoše fatko(fungl nový) za 3800,- +450,- 4gigovka:psp:

Jinak hry nekupuju, stahuji! :D

Přemýšlím o dokoupení další baterky, kterou bych předělal na PB, ale ještě uvidíme, kolik zbyde peněz z Vánoc:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam psp 2 roky včera mi skončila záruka :D mam value pack zanakejch 7200 kč pak 1gb kartu ktera tenkrat stala 1599 pak tekkena tenkrat za 1600 gta vcs za 1800 pak burnouty za 600 pak spider man friend of foe za 1400 pak pouzdro za 500 proste vrazilo se do toho kaček jako sra*ek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp fat vallue za 7990 (jetej, ale dostal jsem 4 GB katru, flashlý, + 3 baterky navíc- 3600 :-P) :-D i se sluchátkama - špunty(ty sem si koupil sám) k tomu dooost filmů a her ale jako nestěžoval jsem si, i když teda za vlastní prachy :-( Každopádně...neprodal bych...už jen kvůli dálkám, co jezdím do školy nebo tak :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu