Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kolik stálo Vaše PSP ?


SmoKe911

Recommended Posts

Mě moje PSP stálo bohužel bez krabice, zadního obalu,a joysticku(chybí mě jen ta krytka originální-joystick normál funguje), a bez záruky ale na druhou stranu se sluchátky, kabelem k pc , nějakou hrou na UMD disku orig , a neoprenový pouzdro origoš PSP 400Kč:bash:

Pak mě vyšlo flashnutí z 2.60 na 3.80 ... na 130kč a gigová karta 560 takže cca litr :) se vším všady. Teda ted ještě scháním kryt na baterku a joystick.

Joo a taky nemám záruční list:cry:

A co vy ? Kolik Vás stálo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 478
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Mě moje PSP stálo bohužel bez krabice, zadního obalu,a joysticku(chybí mě jen ta krytka originální-joystick normál funguje), a bez záruky ale na druhou stranu se sluchátky, kabelem k pc , nějakou hrou na UMD disku orig , a neoprenový pouzdro origoš PSP 400Kč:bash: //neoprenovy? to myslis to z value? Pokud ano, tak to neni neoprenove, ale jen gelove a za 4kila to jsi ulitl, bezne sezenes za 2kila cely obsah value packu (bez PSPcka samozrejme)

Pak mě vyšlo flashnutí z 2.60 na 3.80 ... na 130kč a gigová karta 560 takže cca litr :) se vším všady. Teda ted ještě scháním kryt na baterku a joystick.

Joo a taky nemám záruční list:cry:

//heh s tim zarucakem jsi to psal uz nahore :D

A co vy ? Kolik Vás stálo ?

Jinak, za litr je to hodne dobra cena.. Ale musis rict, ze ses peknej Jarda, ze sis to nechal flashovat z 2.60 za nejaky prachy, protoze to jsi mohl mit behem 5ti minut (i se ctenim navodu) sam doma hotove.. ;)

Jinak, me stalo cca pred rokem/pul rokem 6000 (PSP Value Pack) + 2100 (4GB MS SanDisk Ultra II) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, za litr je to hodne dobra cena.. Ale musis rict, ze ses peknej Jarda, ze sis to nechal flashovat z 2.60 za nejaky prachy, protoze to jsi mohl mit behem 5ti minut (i se ctenim navodu) sam doma hotove.. ;)

Jinak, me stalo cca pred rokem/pul rokem 6000 (PSP Value Pack) + 2100 (4GB MS SanDisk Ultra II) ;)

Si mě draku špatně pochopil :) Mě kompletně se vším všudy co jsem zde napsal tzn kompletně všechny věci co jsou uvedeny. Vyšli na litr.

Já koupil když nepočítám flash,kartu . Tak za 400Kč jsem zakoupil : PSP konzoly,pouzdro,hru origo UMD, karta 32mb,kabel k pc,sluchátka,to neoprenový pouzdrooriginal_pouzdro_PSP_200.jpg(netuším z jakého je packu) je na něm napsáno jakoby vyryto nápis PSP je černé nic víc :).

Co se týče FLASHE ... mě těch 130korun neštvalo , cápek to měl rychle a celé mě to pošolíchal ... tvrdil že to bez baterky pandořiny nejde tak sem to nějak neřešil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, za litr je to hodne dobra cena.. Ale musis rict, ze ses peknej Jarda, ze sis to nechal flashovat z 2.60 za nejaky prachy, protoze to jsi mohl mit behem 5ti minut (i se ctenim navodu) sam doma hotove.. ;)

Tak těch 5 minut jsi trošku předimenzoval, trvalo by to hodinu, ale je pravda, že by si to mohl udělat sám:)

Moje PSP FAT 3500(v USA)+1500(4GB msduo)+500(PGP - zničeno)+600(neorig. baterka - stracena)+200(Sony pouch)+400(orig větší baterie - normální cena 1200):psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje 1. PSP Fat black sem koupil za 5000,- + 8 UMD = 3000,- + ten látkovej obal...

2. PSP taky Fat black stálo 1700,- + 2 UMD s prasklým displejem tzn + 1700,- novej displ

A dohromady asi 5 karet za 2500,- celková cena = 13900,- :-O a docela jako čumim teď sem to počítal poprvý xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. PSP 8000 Kč - prodáno za 1500 Kč

2. PSP 3500 Kč - prodáno za 4000 Kč :cheesygrin:

3. PSP 10 000 Kč

7UMD her - 7000 Kč- prodáno za 1000 Kč

2GB karta - 2900Kč

4GB karta 2000 Kč - prodáno za 1500 Kč

Logitech PGP 500 Kč - prodáno za 500 Kč

Logitech AMP 500 Kč - prodáno za 500 Kč

------------------------------------------

34400-9000=25400 Kč

btw takovej topic už někde je jen ho nemůžu najít :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak těch 5 minut jsi trošku předimenzoval, trvalo by to hodinu, ale je pravda, že by si to mohl udělat sám:)

...

Dobre, asi ano, pro neznaleho cloveka tak 30min, pokud umi cist a ma uz nacteny link a nemusi ho hledat.. Ale samotny proces trva cca tech 5min.. (kdyz nepocitam ze ma nekdo USB -0.1, ze se mu 20MB RAR zozrarovava 3hodiny, protoze ma CPU 80286 ;) apod..

to Smoke: to pouzdro take mam, neoprenove rozhodne neni ;) asi jsi nevidel neopren.. Je GELOVE! Hori jako papir a promaci se vodou.. ;) Ale stejne, cena to je pekna, tak jako tak ;) proste za litra PSP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP FAT BLACK - 7599 / pak koupeny druhy FLASHLI (tady to jeste skoro nikdo neumel) z USA za 4600 ...prestavka..

PSP slim WHITE za 5999,- havarie - spadlo mi z 10-ti metru na beton , nasledne koupene PSP slim BLACK za 3800 z USA, asi 8x hrane , ted mi lezi v supliku :)

jo a 3x snadisk 4GB ( 4500,- ) uz mam jen jednu , a nejaky tvrdsi pouzdro - 400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu