Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak vymazat mezipaměť v ps2?


Recommended Posts

Cau vsichni.

Koupil jsem si uz trochu ojetou konsoli ps2, ale mam problemy s nacitanim jakychkoliv her. Nejdriv jsem si myslel ze je to cteckou, tak sem koupil novou, ale tou to nebylo. A ted kdyz hraju tak 2 hod. a vic tak se hra zacne sekat a ja musim tak dalsi 2 hodiny nechat ps2 vychladnout. Zjistil jsem ze je to preplnenou mezipameti, ale nevim jak bych ji mel vycistil.

Muzete mi nekdo pomoct pls?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Mezipameti ? Co to je za blbost ? :D PS2 mam uz hodne dlouho a tohle sem tada jeste neslysel.

Jinak mel sem stejny problem , hlavne u palenych her po delsim hrani se zacli sekat video sekvence nebo i hra , vyresil sem to timhle :

http://hypershop.cz/playstation-2-konzole-ps2/ventilator-ps2-slim-cool-fan-pridavny-playstation2.htm

Pokud mas teda konzoli rady 7XXXX tedy slim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezipameti ? Co to je za blbost ? :D PS2 mam uz hodne dlouho a tohle sem tada jeste neslysel.

Jinak mel sem stejny problem , hlavne u palenych her po delsim hrani se zacli sekat video sekvence nebo i hra , vyresil sem to timhle :

http://hypershop.cz/playstation-2-konzole-ps2/ventilator-ps2-slim-cool-fan-pridavny-playstation2.htm

Pokud mas teda konzoli rady 7XXXX tedy slim

RE: Mezipaměť je prece to kam se ukladaji docasny data pri nacitani(normal vec), ale jinak mam SCPH 70004 teda slim mazna zkusim ten ventilator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Slim ma docela problemy s prehrivanim to je znama vec a ty mas navic prvni typ slima 70004 takze si myslim ze to bude tim , pokud by ani ten pridavnej vetrak nepomohl , tak to budes muset bud rozebrat a vycitit , treba je to jen zasrany a nebo je spatnej interni vetrak a bude potreba jej vymenit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu