Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oblíbena značka oblečeni


By Dawe

Recommended Posts

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Altamont, Emerica, Vans, Supra - skytop nejlepsi boty!

ty supry sem mel dvakrat :dozey: a už nikdy ! ze začqatku se mi to libilo pač na to letely holky( byli totiž puntikovany:D) ale ted už fakt ne, vadej mi jak sou přehnane vysoký ;)

a jinak Supra, Lakai, Matix, Girl, DC...jejich vic, od každyho neco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou všichni stejný, hele každej má svuj styl ! a mě je jedno co si kdo nosí, když se mu to líbí, nejsem jako lidi který za to že máš jinej styl tak tě zmlátí ! já se řadim mezi "kšiltovkáře" jak ty říkáš, a přijdu si jako normální člověk a ne jako nákej černoch s hodně penězma :D

ještě bych dodal že s kšiltovkou a bez kšiltovky se cítím naprosto stejněěě

tak sem to nemyslel myslel sem ty co si vezmou rovenj ksilt siroky kalhoty a dejal borce a vsem nadavaj. kdyz nekdo posloucha tu hudbu k je to fpoho , ale kdyz to nekdo ma jen protoze to je in k to nechapu. a taky se mi uz parkrat stalo ze ke me nekdo prisel a zacal mi nadavat jen proto ze nemam uplne volny kalhoty a rikal mi ze sem sampn atd i kdyz to ja nejsem , ani nechapu proc nekdo mlati emare at si nosej co chtej boze , zas tak strasny to neni skini sou horsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeejejjj... co to tu hrotite... fakt divnej topic :lol: popravde kazdej rok si koupim u vietnamcu na rajske zahrade tenisky a par tricek a dvoje nove kalhoty .. ponozky a neake spodni pradlo a celkove mam zase na cely rok dopredu vystarano podtrzeno secteno asi neaky 2000 a mam klid :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem to nemyslel myslel sem ty co si vezmou rovenj ksilt siroky kalhoty a dejal borce a vsem nadavaj. kdyz nekdo posloucha tu hudbu k je to fpoho , ale kdyz to nekdo ma jen protoze to je in k to nechapu. a taky se mi uz parkrat stalo ze ke me nekdo prisel a zacal mi nadavat jen proto ze nemam uplne volny kalhoty a rikal mi ze sem sampn atd i kdyz to ja nejsem , ani nechapu proc nekdo mlati emare at si nosej co chtej boze , zas tak strasny to neni skini sou horsi

jj s tim souhlasim, skini sou odpad ! newadí mi jak choděj oblíkaný, ale to že nemaj nic v hlavě, ty lidi opravdu nejsou normlní ! neřeknu když sou SKini v německu, ale nechápu že můžou bejt český fašisti nebo polskýý:D to je prostě výsměch no !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj s tim souhlasim, skini sou odpad ! newadí mi jak choděj oblíkaný, ale to že nemaj nic v hlavě, ty lidi opravdu nejsou normlní ! neřeknu když sou SKini v německu, ale nechápu že můžou bejt český fašisti nebo polskýý:D to je prostě výsměch no !

nj ale když si to vemeš tak před 2.světovou válkou byla v čechách fašistická strana...jako kdyby měli vlasy tak bys řekl že sou to spíš metalisti takže ty hadry sou v pohodě...no akorát sou to lidi který se chtěj bít úplně se všema..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nepochopim oni jduo a treba nakymu emakovi vytrhnou pierc z oboci a on bude zohavenej na celej zivot , pste dmnce. sem jednou videl video jak v moskve nakopali sk8aci skinum prdel :D, jinak co vlasten nosej ty skini za hadry?

no prostě sou to lidi co bijou všechny ostatní..mam jednoho takovýho kámoše..on je skin ale je v pohodě dobře se s nim kecá ale když r¨řiká jak jednomu hoperovi přerazil čelis proto že mu chtěl dát pěstí se ho docela bojim:lol:

jako jediný co maj asi všichni skini stejný sou nějaký těžký boty:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak co to tady čtu tak jsem asi vyjímka, nic skate bych na sebe nevzal ani nic hiphoperskýho to už vůbec ne. Co se týče bot, rozhoduje u mě kvalita a výdrž (celoročně tenisky) na značku si nepotrpím. Trička klasika, nějaké decentní barvy, spíše tmavé. Mikiny už taky moc nemusim, spíš nějaký rozepínací lehčí svetr. Občas nosím kšiltovku, ale klasickou v žádném případě ne s rovným kšiltem. Značkové zboží je dobré, pokud je kvalitní materiál pozná se to. Stylem mi sedí třeba Lacoste což je ovšem velice drahá značka a tolik peněz bych do toho vážně neinvestoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu