Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alan Wake


Lisien

Recommended Posts

  • Odpovědi 298
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně tak,je to dokonálé dílo jak píše Dante...nehorázně mi to bavilo od začátku až do konce a to se mi poslední dobou už moc nestává. Prostě Alan nezklamal..:)

No a taky to určitě bude víc bavit lidi co maj rádi Silent Hill,starší Residenty a podobný horory. Když si to pustí někdo kdo upřednostňuje fps nebo auta a je zmasírovanej všelijakejma článkama o Alanovi tak zklamání se možná dostaví..

to trezzor: no ale to je tak jediný co se v CoD mění..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že je to hodně o vkusu jednotlivých hráčů. Sice jsem to ještě nehrál (čekám na originálku), ale vím jak je to třeba u mě. Hry které jsou nejlépe hodnocenými (třeba GTA, Super Street Fighter IV, BioShock...) mě třeba naprosto nebavily... ale nemůžu tvrdit, že by to byly špatné hry.

Na Alana se těším kvůli příběhu a zpracování ve stylu Twin Peaks, Akta X...

Řekl bych, že hodnocení na herních serverech možná trošku ovlivňuje i masivní reklamní kampaň a další věcičky (o: Proto je lepší počkat na více recenzí a z toho se dá usoudit zda to naplnilo očekávání. To ale ještě neznamená, že to bude každého bavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hře dávám tak 9/10.Neskutečná atmosféra podtržená dokonalým ozvučením a vynikající grafikou.Hratelnost taky super-Stereotyp se u mě moc neprojevuje a to jsem u ve 4. kapitole.Jen škoda že se distributor hry vykašlal na CZ titulky.Takhle z toho příběhu moc nemám.Sice si něco dokážu přeložit, ale na to abych pochopil příběh na 100% můj slovník nestačí.Škoda.Takové hry by měli mít lokalizaci a distributoři by to měli konečně pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hře dávám tak 9/10.Neskutečná atmosféra podtržená dokonalým ozvučením a vynikající grafikou.Hratelnost taky super-Stereotyp se u mě moc neprojevuje a to jsem u ve 4. kapitole.Jen škoda že se distributor hry vykašlal na CZ titulky.Takhle z toho příběhu moc nemám.Sice si něco dokážu přeložit, ale na to abych pochopil příběh na 100% můj slovník nestačí.Škoda.Takové hry by měli mít lokalizaci a distributoři by to měli konečně pochopit.

To máš recht. Přece jen když je tam tolik titulků, nechápu proč nemohli napsat i české. Prostě na nás kašlou. To není o penězích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu jen zírám , kolik negativních ohlasů tu je ... Alan Wake je naprosto úchvatný dílo ( jak tu jíž bylo zmiňováno :) ) ... O grafiku mi ani tak nejde ( ikdyž je vážně krásná :) , halvně provedení světla u baterky ) , tak jako o hratelnost .. A ta je vážně moc povedená ... Fyzika se vydařila náramě ,ale to nejvíc důležitý .. Atmosféra .. Ta , je bezkonkurenční ... Není nic lepšího , než jít po temným lese s baterkou a stím vědomím,že už brzy dojdou náboje , tak záložní baterky... A za vámi si brousí sekeru nejden hladovej stín :) ... Velký plus , který mě potěšilo je , že Alan je dělanej jako seriál na epizody :) .. Vždy když má končit epizoda,stane se něco " cože ? Tak to jsem nečekal ! " ...Ktomu ještě mezi scénky vážně vypadaj jako z filmu :) ... Komentář , že se postavy stínů opakujou , není zase až tak pravdivej .. Například ve epizodě 5 u elektrárny , když potkáte bláznivýho rybáře s žlutou pláštěnkou jak z Tajemství loňského léta , to je vážně krása :) ... A prakticky ani neřešim , jestli je někdo pořád dokola stejnej , nebo jestli má o nějakej detail navíc ... spíš vtu chvíly řešim , jak mu co nejrychleji udělat díru do hlavy :) ... Zkrátka Alan Wake je výborná hra a po dlouhý době se azse u Xka bavim :) ... U mě rozhodně 9,5/10 , těch 0,5 bodu je za CZ lokalizaci :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě dohrál Alana, a z toho konce jsem docela zmatený. Nemám ani tak problém s pochopením textu, ale s jeho výkladem. Může mi to někdo vysvětlit? Buďto jen naznačit nebo konkrétněji do SZ, ať to nekazíme ostatním. Díky.

Tak co, nikdo? Nechci tady spoilerovat, tak mi někdo napište na SZ, jak jste pochopili ten konec. Co se stalo s Alicí jsme na konci všichni viděli, ale jak si vysvětlujete to finále kolem Alana?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po půl roce jsem zapnul xbox ani ne kvůli Alan Wake jako spíš kvůli Remedy. Max Payne je srdeční záležitost tak jsem se opravdu těšil na jejich nové dílo a jak jsem byl překvapen.Jen podotknu že poslední hry co jsem dohrál jsou Heavy Rain a God of War3.Alana jsem zatím odehrál něco přez 3 kapitoly a hra mě těžce nudí, neukázala nic čím by mě zaujala.Grafika ve dne vypadá jak Mafie1, v noci je to o něco lepší ale tak že je všechno rozmazané nebo přeblurované.Neostré textury, nic moc modely ani ten fyzikální model za moc nestojí (chtěl jsem přejet autem plastovou židli ale byla mocnější a auto nepojízdné) i rozhovory vypadají proti heavy rain jako vtip. Stále dokola nabíhající panáci zahalení temnotou mě taky nechytli, mají navíc (hraju na medium) malou spotřebu munice takže zásob mam vždy plno.Příběh je docela zajímavej ale nejlepší jsou ty televize bohužel co jsem viděl jen jedním! seriálem, tenhle nápad rozvinutý z Maxe2 je super.Je to jen muj subjektivní názor, nechci hru zbytečně schazovat, spíš mě mrzí že tak skvělí vývojáři jako Remedy udělali takovýhle krok vedle.Měli radši udělat pořádnýho noir Maxe Payna 3, pořád v něj tajně doufám.Asi jsem moc zmlsanej kvalitou PS3, takže zase nechám dlouho xbox žrát prach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co, nikdo? Nechci tady spoilerovat, tak mi někdo napište na SZ, jak jste pochopili ten konec. Co se stalo s Alicí jsme na konci všichni viděli, ale jak si vysvětlujete to finále kolem Alana?

Dnes vyšla na BW recenze a její autor taktéž otevřeně přiznává, že nepochopil závěrečnou pointu. Vy co jste to tady dohráli se všichni tváříte, jakože je vám to úplně jasné - tak prosím, čekám na tu zprávu, stačí dvě tři věty. Jinak si budu myslet, že jste jenom frajírci, kteří dělají ramena a přitom ví prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo to já taky ne ...

jinak dohral jsem první kapitolu a ta byla luxusní ... příběh je zajimavej i když některé rozhovory nepochopím :D

atmosféra je luxusní grafika je peckovní moc se mi líbí, nepřátele jsou rychlí a baterka vždycky rychle ubývá, hraju to na hard ale štve mě že jsem si to nedal na nejtěžší protože čím těžší to je tím víc mě to baví :)

prostředí je super a některé momenty celkem mrazí v zádech :D jak např jak sjem byl v tý chatce a ten stroj mě chtěl shodit někde ze srázu :D jak jsem vyzkočil tak ten pohled na padající chatku byl maras :D ... nebo ja jsme zastavil ten transport těch kmenů jak najednou bylo véce mlhy a začlo se to houpat :D mazec :D ... hra se mi hodně líbí (zatím) to že nebude více nepřátel by mě vůbec netrápilo, tahle hra je hlavně o příběhu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu