Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP WIFI ->> USB-> Notebook ?


nuff.dome

Otázka

Caute, zajimalo by mne, zda-li je mozne vyuzit Wi-fi v PSP jako wifi klienta napr. pripojenim s Notebookem pro konektivitu do internetu. Jde to nejak provest nebo je to technicky nemozne?

Treba by stacil nejaky program co to dokaze.

PS: Mam totiz v byte udelanou wifi pro PSP, ale bylo by pro me lepsi notebook pro psani emailu, v nem totiz zadnou wi-fi kartu nemam a nehce se mne za ni davat penize kdyz uz jednu wi-fi mam (v PSP prece) :))

Diky vsem za uvahu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Obráceně by to bylo asi kapku náročnější. Nicméně přeci program který by odesílal a příjmal data z internetu a defacto se řídil instrukcemi z USB (pc program) musí být realizovatelné.

Vem si např. program (devHOOK) který dokáže příjmat data z pc (načítá ISO images ze složky kde je spuštěna PC aplikace devHooku).

Na teno princip to přeci možné je, nebo bude. Dokonce appz na mobilu tohle dokáží a i naopak. Můžeš využívat konektivitu PC na mobilu!

.. = nic není nemožné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já si myslim že to neni možný. Vždyť to nemůžeš udělat ani obráceně, že projíš pspčko kabelem s počítačem, kde máš internet. Nebo jak by si to chtěl realizovat?

No, kabelem. Přes wifinu mám net, tj. že mám konetivitu do netu na pc a pouštím to dále na wifi AP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Obráceně by to bylo asi kapku náročnější. Nicméně přeci program který by odesílal a příjmal data z internetu a defacto se řídil instrukcemi z USB (pc program) musí být realizovatelné.

Vem si např. program (devHOOK) který dokáže příjmat data z pc (načítá ISO images ze složky kde je spuštěna PC aplikace devHooku).

Na teno princip to přeci možné je, nebo bude. Dokonce appzý na mobilu tohle dokáží a i naopak. Můžeš využívat konektivitu PC na mobilu!

.. = nic není nemožné

no asi mas pravdu ze to je zrealizovatelny, ale co ja vim tak to zatim bohuzel nikdo nezrealizoval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no asi mas pravdu ze to je zrealizovatelny, ale co ja vim tak to zatim bohuzel nikdo nezrealizoval :)

No, každopádně budu čekat až se mi někdo z programátorů ozve :) Třeba to bude umět nějaký budoucí DevHook. necháme se překvapit ;)

Zkusím třeba napsat jejich programátorům :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu