Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Web Pages ..jakou doporucite ?


SliW3.G0ng3rs

Recommended Posts

Mel bych tu par otazek :

1) Jakou by ste my doporucili domenu na stranky , potrebuju velkou grafickou prispusobyvost , a pokud mozno i jednoduchost .

2) Jako velmi graficky i jinak prispusobyve se mi zda server w*w.webzdarma.cz/ (* nahradte w) , ale nevim jak se s nimi pracuje

Odměnou budou PTS a i THANKS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jde o to, jestli máš zájem o stránky, které si vytvoříš skrz aplikaci na serveru, či potřebuješ pouze webový prostor pro své vlastnoručně vytvořené stránky.

Pokud máš zájem o stránky, které si vytvoříš skrz webový prohlížeč, tak vřele doporučuji www.blog.cz, o kterém si osobně myslím, že má asi největší možnosti nastavení (větší než např. pise.cz, estranky.cz apod.)

Jestli máš zájem o webové stránky, které si vytvoříš sám (WYSIVYG editory, či klasické programy pro tvorbu HTML / PHP), tak doporučuji domény wz.cz, ic.cz a jejich sesterské domény, které poskytují dostatečné množství pro osobní stránky / projekty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju moc , nakže na wz.cz potrebuji jen nejaky editor ? ..muzete mi dat link , pokud mozno cesky ..a az stranku v editoru udelam tak to jen upnu na server a je to ?

pokud se nepletu, tak na wz.cz se dela normalnu HTML stranky... zadnej editor neni (sry jestli se pletu)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se nepletu, tak na wz.cz se dela normalnu HTML stranky... zadnej editor neni (sry jestli se pletu)...

Tak treba to ic.cz ..tam nejakej editor je ? ..pls hodte link , docela ty stranky spechaj , pokud mozno tak v CZ ,.. a ty soubory se pak jak hodej na server ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju moc , nakže na wz.cz potrebuji jen nejaky editor ? ..muzete mi dat link , pokud mozno cesky ..a az stranku v editoru udelam tak to jen upnu na server a je to ?

Ano na wz.cz potřebuješ vlastní program. Doporučuji ti do začátku program BlueVoda, který je uživatelsky přívětivý a hlavně schopný po všech stránkách.

Odkaz ke stažení: http://www.mira.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=3

Sice je anglicky, nicméně jsem pro tento program vytvořil návody, které by měly do začátku pomoci: http://www.mira.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=2

Odpověď na tvou další otázku je ano. Stačí pak pouze prostřednictvím nějakého FTP klienta vše nahrát na server.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na wz.cz potřebuješ vlastní program. Doporučuji ti do začátku program BlueVoda, který je uživatelsky přívětivý a hlavně schopný po všech stránkách.

Odkaz ke stažení: http://www.mira.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=3

Sice je anglicky, nicméně jsem pro tento program vytvořil návody, které by měly do začátku pomoci: http://www.mira.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=2

Odpověď na tvou další otázku je ano. Stačí pak pouze prostřednictvím nějakého FTP klienta vše nahrát na server.

A nevis jak bych mohl dosahnout takovehoto vysledku : starling.rumburaci.eu ? ..diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevis jak bych mohl dosahnout takovehoto vysledku : starling.rumburaci.eu ? ..diky moc

Dosáhnout takového výsledku je velmi zdlouhavé. Když pominu fakt, že na stránce jsou využívány prvky FLASHe kombinované s interaktivním menu, tak tvorba těchto typů stránek je spíše pro profesionály, než pro pasivní tvorbu jedince. Takto nelze "jednoduše" vytvořit podobnou stránku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dosáhnout takového výsledku je velmi zdlouhavé. Když pominu fakt, že na stránce jsou využívány prvky FLASHe kombinované s interaktivním menu, tak tvorba těchto typů stránek je spíše pro profesionály, než pro pasivní tvorbu jedince. Takto nelze "jednoduše" vytvořit podobnou stránku.

Ok diky , asi si zvolim obycejny server :) , jelikoz ic.cz a wz.cz je dost tezky ,..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...abych pravdu řekl, tak jsem nečetl celou diskuzi...

1) pokud si sám píšeš internetové stránky nebo je třeba tvoříš přes grafický editor ve frontpage:

měl sem web na wz i na ic - ic.cz je lepší, ale pokud tam chceš dělat něco nezákoného, tak to mažou rychlejc než na wz...

2) pokud neumíš a chceš jen jednoduché weby, které si stvoříš přímo na netu:

mno jediný, který jsem zkusil byly estranky.cz a docela good, jesli jsou lepší nevím - většinou blogy

snad ti to pomohlo : D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SilW3 nechtěl jsem to říkat, ale HTML tagy jsou mrtvé....už se spíše používá PHP-Nuke atd. to jsou CSM (redakční systémy - doufam že mam tu zkratku dobře). Tagy se využívají jen velké firmy, aby si udělali wen na míru. To je asi tak vše kde se HTML/PHP tagy využívají :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu