Jump to content
  • 0

Reading disk error


JohnnyX360

Question

Ahoj,

pls mám dotah ohledně týhle hlášky, kterou mi občas nahlásí xko a docela mě to straší.

Zatím jsem to zažil pouze u dvou her a to u Army of Two a u Rainbow Six Vegas 2 - která byla mimochodem čerstvě vypálená a už mi to napsalo tuhle hlášku, že xko nemůže přečíst disk.

Mohl by mi někdo poradit co stím, nebo spíš jak tomu předcházet? Na čištění disků mám koupený jemný hadřík na čištění brýlí a snažím se kolem udržovat pořádeka. Vážně mi to straší, myslíte, že by to řešilo například vyčištění laseru? Máte někdo podobný zkušenosti, kdyžtak jak jste to řešili?

Díky.

Edit: Ještě dodám, že Xboxu mám verzi Premium s HDMI vyráběnou někdy říjen07

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Fakt je to jenom špatným vypálením? Stává se to právě jenom občas, jinak hru spustím, je to dost divný fakt mi to hodně štve. Ale díky za nápad :)

Taky se mi to stávalo, doporučuju vyzkoušet jiná média, případně vypalovačku (osobně mám Lite-on a nejlíp si rozumí s Verbatim DVD+R, zatím žádné médium s problémy se čtením).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Díky, za odpověď.

Ještě jsem se chtěl zeptat jestli je možné, aby mi Xbox škrábal disky, protože hláška "reading disk error" se mi oběvila už zase a upřímně mi to začíná děsit. A jestli tedy mechanika škrábe disky, tak jestli je ji možné vyměnit a kolik to přibližně stojí. Máte někdo zkušenosti s tímhle?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy