Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Možná vám Poradím


repair center

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Je možné, aby mi Xbox škrábal disky? Dělá se výměna mechaniky pro Xbox 360 a pokud ano kolik taková sranda stojí?

když manipuluješ s xboxem během načítání tak jo:roll: já si už poškrábal pgr4 kvůly toho že mi ho brácha málem shodil(byl na stojato a on zakopl o internetový kabel:lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci si koupit flashnuty xbox a chtěl bych vědět jaký mám stahovat hry. Můžu stahovat i hry pro ameriku NTSC ?Zatím mám stažený pro PAL, ale některé hry pro PAL nemůžu třeba najít, tak pudou mi NTSC ??? Díki za odpovědi

Jenom PAL nebo region free, leda že by jsi ten xbox kupoval z ameriky, pak NTSC nebo region free.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,x-box1 mi zniceho nic prestal nacitat hry.Při vložení hry mi to píše:

Your Xbox can´t recognize the disc.Make sure its an Xbox game,dvd movie,or audio cd.Also check to see it the disc is dirty damaged.

Remove the disc to continue. Kdyz tam da orig. hru tak to ukazuje porad tu stejnou hlasku.Tak je to dvd mechanika Samsung,hry jsou na dvd a pak prej EvolutionX.Pokud není v DVD mechanice vloženo žádné médium, spouští se tzv. Dashboard,ale jak tam da dvd tak je tam jen ta hlaska.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu