Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Nejzajimavejsi misto kde ste kdy hrali<


caesar

Recommended Posts

zdaaarek...celkem by me zajimalo na jakem nejzajimavejsim...nejneobviklejsim miste nebo pri nejzajimavejsi udalosti nebo proste tak kdy ste hrali na svem PSP...napr.: ja treba kdyz sme byli na dovolene v italii na lodi a pozorovali sme delfiny pri soumraku tak sem zacal parit LocoRoco :D...byl sem tehda este legal takze demo... :D...prispivejte povidejte...snad tady takovy topic este neni..

ENJOY :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Když sem byl v Londýně na London Eye tak mě už ta cesta dolů nebavila, od půlky sem pařil Final Fantasy :D

Jo když sme jeli do Londýna tak v autobuse sem hrál LocoRoco a měl sem sluchátka a najednou se mě ty sluchátka vypojili a hrála zrovna ta začáteční muzika.. Všichni se na mě koukali jak na debila ,co to poslouchám :D. Měl sem to nahlas takže to slyšel celej autobus :) . Holt smůla :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejzajimavejsi bylo kdyz sem byl v lagune a hral na PSP pod vodou:dozey: a kolem me plavali ryby:dozey: a pak sem sel na tobogan a tam sem taky hral:dozey: ale vubec sem to PSP nemel mokry:dozey: nejak me tyhle "nej" topicy zacinaj nudit:dozey:

ENJOY:love::love::love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejzajimavejsi bylo kdyz sem byl v lagune a hral na PSP pod vodou:dozey: a kolem me plavali ryby:dozey: a pak sem sel na tobogan a tam sem taky hral:dozey: ale vubec sem to PSP nemel mokry:dozey: nejak me tyhle "nej" topicy zacinaj nudit:dozey:

ENJOY:love::love::love:

cože??To si měl něakej neoprevanej obal nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na WC jsem paril jenom game boy color

jinak nejzajimavejsi no vzal jsem si sluchatka se skolou jsem jely do krumlova do podzemnich dolů a kdyz jsme tam jeli v tom voziku tak jsem zapl pokemony na gba emulatoru a paril nic moc jsem z toho nemel ale lepsi hrat nez cumet do tmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu