Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Nejzajimavejsi misto kde ste kdy hrali<


caesar

Recommended Posts

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejzajímavější místo kde jsem pařil? Asi ve vrtulníku v teplém oblečení a snowboardem vedle sebe při výletu na vrchol Marmolada v italských dolomitech:). Bylo to asi v 8 ráno a bylo to nádherný...pařil sem SSX on tour:D ale jen tak symbolicky-pár minut,pak sem se kochal výhledem. Jinak pařím nejradši ve škole a v posteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my máme ve škole takovýho jednoho fajn učitele takovej mledej B-Boy:D a věřte tomu nebo ne ale jednou sem začal pařit při fizice,von to viděl a řek a ť po hodině přídu za ním do kabinetu.Tak po hodině du jako na popravu za ním s mišlenkou že mi zabavý PSP,vejdu tam a von má v ruce PSP slim piano black a pařil Tekkena tak sme zapařily spolu a hrál sem tam asi 1 H.:psp::cheesygrin:

+

Klasika při hodinách ve škole ale kdyš je učitel drsnější tak sem mi zrovna chce na záchot s PSP v kapse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my máme ve škole takovýho jednoho fajn učitele takovej mledej B-Boy:D a věřte tomu nebo ne ale jednou sem začal pařit při fizice,von to viděl a řek a ť po hodině přídu za ním do kabinetu.Tak po hodině du jako na popravu za ním s mišlenkou že mi zabavý PSP,vejdu tam a von má v ruce PSP slim piano black a pařil Tekkena tak sme zapařily spolu a hrál sem tam asi 1 H.:psp::cheesygrin:

+

Klasika při hodinách ve škole ale kdyš je učitel drsnější tak sem mi zrovna chce na záchot s PSP v kapse

no, no. Nevim jestli je to pravda ale vzhledem k tomu ze jsou i dost dospelich lidi kteri hrajou na PSP, tak by se tomu i dalo verit. A jestli je to pravda tak to je mazec :D Nech ho vyhravat jinak to budes mit tezky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale jestli chodi na tohle forum a videl tvoji cestinu, tak nevim,nevim............i-y ti evidentne nic nerika....

Ale abych neutikal od tematu, ja si na nejaka vystredni mista nepotrpim, takze v buse kdyz jedem na zapas, v praci v poledni pauze nebo treba na hotelu na sluzebce..to jsou moje mista,hahaha :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sebrali? Si hral pri vzletani nebo pristavani vit? :D

No takhle... sednu do letadla, zvlášť sem si zaplatil první třídu... u vokna, vokno zatáhnu, zapnu PSP a jedu tak vzlítlo no, pařim furt dojde jedna baterka, nahodim druhou, jedu dal, a když se mělo přistávat atd tak si toho všimli, že sem do jídla ani nedloubl, mě prosily abych si PSP schoval, no jo no ale zrovna sem hrál fifu 07 a měl sem dokončovat zápas vo pohár a vyhrával sem, byla asi minuta do konce, tak sem odpověděl, jen co to dohraju... tak přišela druhá ta... jak se to řiká kua... anglicky hostess, česky si nemůžu vybavit, sry, no a prostě miho čmazly... a asi si ho nechaly, bo nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se teda přídám do tohoto super topicu......co takle pohled na celou směnu poldů jak pařej call of dutty???asi nejlepší šichta!!!! haha byl to mazec celou noční jsme pařili,ale jen díky jednomu bezdomovci co jsme od něj dostali vši a měli karantenu.A jelikož to bylo v neděli tak ti deratizátoři dojeli až v pondělí ráno,takže celá noční rulezzzz!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne... někde sem četl že ho někdo koupil vod celníků... třeba to bylo to moje... :roll:

Tak to je trosku divny, to jsi se o neho neprihlasil?? Me by teda z toho letadla fakt nedostali........Chapu ze ti ho mohli zabavit, kdyz hrozilo nejake nebezpeci, ale pak kdyz jsi vystupoval by melo byt vse ok,ne??

To je vlastne skoro jako kradez, nebo se pletu Bartokare??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takhle, když sem pak vystupoval z letadla, tak sem se na něj ptal, voni mi řekly, že si o něj mám říct pak u informací, že ho tam donesou... tam sem se ptal, a tam mi řekly ženic takovýho nemaj... a jelikož byly 3 hodiny ráno tak sem se na to vyprdl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu