Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

>Nejzajimavejsi misto kde ste kdy hrali<


caesar

Recommended Posts

  • Odpovědi 279
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak si je necti a uz vubec do nich nepis.. ja si je treba rad ctu :D jinak moje nejzajmavejsi misto (spis chvile) bylo pri obede ve skolni jidelne kdyz sem paril a zaroven kecal s kamosema ale uz sem nestihal pri techle dvou vecech jist takze jidlo studeny jak svina a jist se mi to nechtelo :D takze nakejch 30kc za obed pryc :) aspon sem se pri odchodu napil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela prča byla jak jsem byl na slovensku ve Zvoleni v galerii gotického umění... no nuda že :roll:. Ale před nějakýma obrazama měli lavičky tak pohoda sednu a začnu pařit :):psp: . Nevím proč ale ti lidi co chodili na mě divně čuměli :-D

Jo tak ty nevis? Hm, coz o to, ostudu jsi udelal jenom sobe.. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm PSP nevlastnim (ikdyz premyslim o koupi :)) , ale s bratrancem a kamosema sme hrali nekde.. uz ani nevim kde... neni divu kdyz sem byl hooodne v prdeli :D... proste lihovina a trava k sobe nejde .... :) ale rad bych zopakoval :)

Edit: jooo uz vim.. bylo to v Roztokach u Prahy.. byli sme tam s nejakejma holkama (ty uz si moc nevybavuju) ale vim ze nektery byly docela kus ;) ... info kdyztak dodam.. ale musim se zeptat ostatnich kde sme vsude byli jelikoz ja mam okno :)

Edit cislo 2: uz vim i co jsme parili a kde presne... Roztoky u Prahy... na namesti.. sedli sme si kousek od flojdu.. kamos zatim balil sendvic a ja tam s ostatnima paril Naruta... prej jsem to daval ale ja vim prd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu