Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kompabilita PS/PS2 her na PS3


lomax

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jjjj diky ¨de mi to takze to je v klidu diky huhla...a este otazka...jde na ps3 vypalene hry dik

no a to jako 40gb ver je horsni nez 60gb verze???no a jak mam to pozadi tak mi to tam meni barvy ze jednou je tam zelene jednou cerna je to chyba???nebo to tak ma byt??

huhla pockat to s tou cteckou sem nepochopil??muzes mi to vysvetlit

V levo od mechniky je sešikmený plast a pod ním se skrývají sloty na paměťovky, SD CF a memory stick - výhoda 60GB verze, druhá výhoda je že má Emotion engine Chip a ten zajišťuje zpětnou kompatibilitu na PS2. PS3 40GB z důvodů úspory výrobních nákladů (- jeden číňan na chip) :-D, tento EM nemá. Co se týká těch barev buď tam máš nastavenou automatickou změnu pozadí, to by ale znamenalo že ti projdou všechny ne jenom dvě. Nebo po startu je normal černá, pokud nemáš automatické logování uživatele. Jakmile se totiž zaloguješ jako user, první položka menu PS3 create user tak se ti změní nastavení dle profilu.:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu