Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zjistím svůj wep key


draq

Otázka

Ahoj, ptam se zase ale tentokrat si newim rady.. jo a nevim jetli to zaradit do PC nebo do PSP tak se nezlobte...

Mama si poridila notebook (nevim co ji to napadlo) a typek nam sem dal wifi router s antenou na kterej se mam apripoojuje.. tak si rikam proc to nevyuzit s PSP a oha ma to wep key.. ja sem tu nebyl kdyz to sem ten typek instaloval nevite jak ten web key zjistim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Pokud se stim nechceš srá*, tak jednoduše vyresetuj nastavení celýho apčka(routeru) a máš to... akorát je dobrý zajistit si nějaký zabezpečení, já používám akorát MAC filter, ten stačí... Jinak jestli to nechceš resetovat, tak zkus to co radil cloudmaster, spust cmd(Start>Spustit>cmd) a napiš ipconfig, opiš číslo Výchozí brána do adresy, standartně mívaj routery 192.168.1.1 je dost možný, že to po tobě bude chtít heslo k přihlášení do systému, takže ti možná nic než reset nezbude:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sakr a kdyz to resetnu tak se mi na to pripojeny pocitace odpojej?(che to po me heslo ktery taky nevim...)

edit: To sem myslim ze ted skusil a chteo to po me heslo..

edit2: Mozna by neco melo bejt nainstalovano v kompu je k tomu instalacni cd

edit3: jo newim jestli je to dulezety ale u toho pc mam 1wifi modem a 1 modem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nn,ale ted sem se dostal v PC do mista v siti>sitova pripojeni a kliknul sem na pripojeni k mistnis siti tam mi to napsalo Maska podsite a nejaky cislo.. to sem napsal v PSP jako wep key a vsechno fungovalo akorat pri pripojovani mi to napsalo obtaining IP adres a to delalo asiu 1 min a pak mi to vypsalo ze to moc dlouho zjistovalo ip ADRESY NEBO CO je to vono?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vytáhnutím z elektriky nedocílíš resetu... Možná tak resetu systému, ale ne nastavení to zůstane... Napiš co máš za model toho routeru, protože každá firma dělá jinačí nastavení, já mám Asus WL-500gP a nastavuju pomocí EZsetupu, tím se dá router bezproblému vyresetovat do továrního nastavení, zkus se kouknout do manuálu jak se provádí celkovej reset nebo tak něco....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

draq: koukal sem na ten router... máš tam restartovací tlačítko tak do toho něco kuchni...na pár vteřin (cca10) až to zhasne POWER... to by ti to mělo nahodit tovární nastavení.. mrkni do manuálu jaký sou přihlašovací údaje a nastav si to znova...neni to nic složitýho...

jestli sem přehlýd že si to tak už zkoušel tak sry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu