Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gothic na PSP!


javak810i

Recommended Posts

jo jenze nenarocna hra je uplne neco jineho nez takova hra proste takove topicy se zaviraji jak vidim si celkem zacatecnik tak diskutovat o tom jak by byla ta hra skvela nezda se ti to zbytecne ?

No, začátečník nevím jak to myslíš - jen jsem tu nově registrovanej. Vím, že se G na psp asi nedočkáme, ale není to jisté. Navíc znám hodně lidí, ktří by za to dali všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to urcite, fakt dobra hra! alespon tu muzeme diskutovat o tom jak by to bylo dobry, ale kdyz si to tak vemu tak co ja vim tak Gothic je na jednom CD=max 700MB a UMD ma prece 1700MB tak proc by to neslo? :D slo ale muselo by se to orezat aby to utahl procak...hru jsem si na PC uzival na nejnizssi detaily! neni to o grafice ale mnozstvi veci ktere ve hre muzete udelat, rozlehly svet kde kazdy clovek dela behem dne nekolik veci...proste to musi jit :)

˘˘˘˘˘˘ FF7:CC ti doporucuju! super hra, ani nemusis znat FF7, toze Crisis core je prvni dil...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to urcite, fakt dobra hra! alespon tu muzeme diskutovat o tom jak by to bylo dobry, ale kdyz si to tak vemu tak co ja vim tak Gothic je na jednom CD=max 700MB a UMD ma prece 1700MB tak proc by to neslo? :D slo ale muselo by se to orezat aby to utahl procak...hru jsem si na PC uzival na nejnizssi detaily! neni to o grafice ale mnozstvi veci ktere ve hre muzete udelat, rozlehly svet kde kazdy clovek dela behem dne nekolik veci...proste to musi jit :)
JJ, úplný souhlas, navíc když porovnáš grafiku některýh psp her tak jsou na tom lépe než g1 - náročná na cpu je jen díky rozlišení takže by u psp verze mohli grafiku vylepšit a i tak by se to vešlo na umd. Jinak taky souhlasím, že tahle hra není vůbec o grafice, ale o příběhu, každém jedinečném dnu, volném světě a svobodě konání - prostě jsem na pc nehrál nikdy žádnou jinou hru, která by se gothicu vyrovnala.

Bohužel se neví zda g na psp vůbec bude nebo ne (i když si myslím, že by na ní dost vydělali- já bych si hned jednu koupil i kdyby stála třeba 1800Kč), ale třeba na mobil vyšla a zase to pro mě byla nej mobilní hra, co jsem kdy hrál - doba hraní 6:47:56 h/m/s a to je na java hru dost. Jelikož mám cfw tak jsem na internetu hledal nějaké rpg, které by se nejvíce podobalo gothicu (volnost konání, živá města a propracovaný inventář), ale bohužel jsou to povětšinou takové rpg mlátičky, kde hraješ jen v nějakých dungeonech, a to není ono.

PS: Docela uvažuji o FF7: CC, ty ji máš, je to dobrá hra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehmmm a nebol nahodou TES4:OBLIVION na xbox360 ? a nieje to nahodou konzola? :) a nemal oblivion vyst aj na PS3 alebo uz aj vysiel? no neviem nezaujimam sa oto tak neviem :) inak na psp fakt neni ziadne poriadne rpg typu G alebo the elder scrolls serie :) ale dufam ze vide ta psp verzia TES4oblivion travel :) mozno by ma to aspontrosku nasytilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Jaké byly požadavky na kompl pro G1? 400mhz? PSP má CPU má max 333 ne? Určitě by se to dalo překopat pro konzoli. stálo by to za to. Například Half-life se dá sehnat jako homebrew gamesa, dokonce se už pracuje i na Garry módu pro PSP... A fanoušků Gothica je dost. :D Dobře si pamatuju jak sme to u kámoše na komplu pařili. Dal bych všechno za to aby vyšlo na PSP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gothic 3 byl urážkou celý herní ságy. No nápad na konverzi není spatnej, ale zkuste si představit to ovládání... Nápad je to zajimavej, ale asi bych to na psp nehral. To samy, jako mass effect atd, dobry hry, ale podle me by to bylo zbytečný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu