Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Premlouvani rodicu - help


ScH0ll_kIll3r

Otázka

cau mam takovej mensi prob. chtel bych k vanocum PSPcko a nevim jak mam prekecat rodice, mama ta by tak trochu ustoupila ale otec ne. ten mi dycky rekne ze me staci kompl a nebudou se kupovat dalsi kravoviny a ze teda jestli chcu playstation(je mu jedno jakej) tak ze se proda komp ale to nechci chci mit PSP a PC zaroven a nevim jak je mam premluvit aby me to koupili

thx za napady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Udělej to jak já ;). Já mám příští týden narozeniny, tak jsem se zeptal máti jestli už májí vymyšlený dárek. Řekla, že nemají, tka jsem nabídl možnost PSP. Nejdřív říkala, že mi to nechce koupit, ale potom když jsem ji "pomáhal" se rozhodnout řečmi typu: "stejně sem si chtěl koupit mp3 player za 10k" nebo "můžu na tom hrát, přehrávat hudbu, koukat na filmy a také to jde použít jako přenosný disk" atd..., tak se nakonec rozhodla, že do toho půjde. Samozřejmě, že asi nejlepší přesvědčovací frázý bylo, když jsem řekl: "Stojí to 8,5k, ale já mam teďka peníze z brigády, tak bych si také něco zaplatil." A skončilo to, tak že jsem jí řekl, že base pack stojí 6k (nebo kolik) a půlku zaplatím já a půlku ona. No a já si ještě dokoupil za 2,1k 2GB SD Ultra II MS.

Jinak vytáhni na slunce všechny výhody co tě napadnou (a ještě další) a nevýhody (cena?) nějak "okecávej".

Jinak jdi někam na brigádu a kup si to z vlastního, do toho už rodiče nemají co mluvit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Udělej to jak já ;). Já mám příští týden narozeniny, tak jsem se zeptal máti jestli už májí vymyšlený dárek. Řekla, že nemají, tka jsem nabídl možnost PSP. Nejdřív říkala, že mi to nechce koupit, ale potom když jsem ji "pomáhal" se rozhodnout řečmi typu: "stejně sem si chtěl koupit mp3 player za 10k" nebo "můžu na tom hrát, přehrávat hudbu, koukat na filmy a také to jde použít jako přenosný disk" atd..., tak se nakonec rozhodla, že do toho půjde. Samozřejmě, že asi nejlepší přesvědčovací frázý bylo, když jsem řekl: "Stojí to 8,5k, ale já mam teďka peníze z brigády, tak bych si také něco zaplatil." A skončilo to, tak že jsem jí řekl, že base pack stojí 6k (nebo kolik) a půlku zaplatím já a půlku ona. No a já si ještě dokoupil za 2,1k 2GB SD Ultra II MS.

Jinak vytáhni na slunce všechny výhody co tě napadnou (a ještě další) a nevýhody (cena?) nějak "okecávej".

Jinak jdi někam na brigádu a kup si to z vlastního, do toho už rodiče nemají co mluvit. :)

lol koukam ze mame stejny ukecavaci taktiky

takhle sem ziskal PSP a Xbox 360 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Udělej to jak já ;). Já mám příští týden narozeniny, tak jsem se zeptal máti jestli už májí vymyšlený dárek. Řekla, že nemají, tka jsem nabídl možnost PSP. Nejdřív říkala, že mi to nechce koupit, ale potom když jsem ji "pomáhal" se rozhodnout řečmi typu: "stejně sem si chtěl koupit mp3 player za 10k" nebo "můžu na tom hrát, přehrávat hudbu, koukat na filmy a také to jde použít jako přenosný disk" atd..., tak se nakonec rozhodla, že do toho půjde. Samozřejmě, že asi nejlepší přesvědčovací frázý bylo, když jsem řekl: "Stojí to 8,5k, ale já mam teďka peníze z brigády, tak bych si také něco zaplatil." A skončilo to, tak že jsem jí řekl, že base pack stojí 6k (nebo kolik) a půlku zaplatím já a půlku ona. No a já si ještě dokoupil za 2,1k 2GB SD Ultra II MS.

Jinak vytáhni na slunce všechny výhody co tě napadnou (a ještě další) a nevýhody (cena?) nějak "okecávej".

Jinak jdi někam na brigádu a kup si to z vlastního, do toho už rodiče nemají co mluvit. :)

nj ale někdo nemá tu možnost chodit na brigádu mě je 14...a žádnou brigádu sehnat nemůžu...ale PSP už mám a taky jsem přemlouval...:P :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uteč z domu..:D Nejlepší bude když je vemeš někam kde ma psp stojany.. at si na tom tatínek skusí chvilku zahrat.. To občas pomůže a pak mu vysvetli že to dokáže hafo věcí a že ti pak nebudou muset kupovat mp3ku a navic to umi přehravat i filmy atd...
presne, u me to minuly rok zabralo :)... stacilo jim ukazat thailer na spidermana 2 na demodisku...proste byli uneseni krasou a kvalitou PSP displaye, stacila mala prezentace co to umi.

Zkus nejake ochody kde je PSP vystavene na zkousku, ackoliv jim tam toho moc nepredvedes, protoze na nejakou prezentaci PSP vsude uplne se.... Ja bych si treba dal praci v nejakch kamennych obchodech (napr. nas elektrowrld v Tabore)..Stacilo by mi, aby mi uvolnili memory stick, demodisk, PSP vse na jeden den pucene a vsadim se, ze by jim do tydne vzrostly prodeje o 50%. Ono nelze ukazat kvalitu pristroje kdyz tam maj fw 2.50 a v tom UMD hru go Sudoku..

źkus ukecevat na prehravani MP3, ze to umi i fotky, muzes s tim na internet, v nejaky ty predvadeci prodejne jim kaz nejakou hru a hlavne, ze to umi prehravat filmy na velikym displeji (to tucne je dulezite to u me zabralo :D) 16milionu barev!!!(pripadne ze by jsi to psal jeziskovi za okno nepis 16mil ale 16 000 000 barev :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Uteč z domu..:D Nejlepší bude když je vemeš někam kde ma psp stojany.. at si na tom tatínek skusí chvilku zahrat.. To občas pomůže a pak mu vysvetli že to dokáže hafo věcí a že ti pak nebudou muset kupovat mp3ku a navic to umi přehravat i filmy atd...
presne, u me to minuly rok zabralo :)... stacilo jim ukazat thailer na spidermana 2 na demodisku...proste byli uneseni krasou a kvalitou PSP displaye, stacila mala prezentace co to umi.

Zkus nejake ochody kde je PSP vystavene na zkousku, ackoliv jim tam toho moc nepredvedes, protoze na nejakou prezentaci PSP vsude uplne se.... Ja bych si treba dal praci v nejakch kamennych obchodech (napr. nas elektrowrld v Tabore)..Stacilo by mi, aby mi uvolnili memory stick, demodisk, PSP vse na jeden den pucene a vsadim se, ze by jim do tydne vzrostly prodeje o 50%. Ono nelze ukazat kvalitu pristroje kdyz tam maj fw 2.50 a v tom UMD hru go Sudoku..

źkus ukecevat na prehravani MP3, ze to umi i fotky, muzes s tim na internet, v nejaky ty predvadeci prodejne jim kaz nejakou hru a hlavne, ze to umi prehravat filmy na velikym displeji (to tucne je dulezite to u me zabralo :D) 16milionu barev!!!(pripadne ze by jsi to psal jeziskovi za okno nepis 16mil ale 16 000 000 barev :) )

No me je 15 před 2 rokama jsem si zlomil ruku a z pojistení jsem si za 4000 koupil nokii 3650 pak jsem ji za 4500 prodal a koupil n-gage ten jsem za 4000 prodal a koupil motorolu A925 nej telefon s dotykacem a GPS.. To jsem za 4500 prodal a koupil PDA to se mi posralo tak jsem mesic o prazkach makal a videlal si 7000 a koupil zase PDA to jsem pak za 6500 prodal tatovi a koupil si PSP.. prakticky do me rodice za poslední 2 roky co se kapesni el. týče nevrazili ani korunu..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A ze se do toho daji dat i textaky takze trba i jnizku neebo si tam nakopcit uceni ze skoly :cool: .Taky hry jsou na to i logicky ne sami strilecky, filmy cela rodina se muze divat "lol: , MP3 v aute kdyz se poroucha radio tak si zapnout MP3 player, kdyz je pristup k wifi tak si muze tatinek na seznamu klidne vyzvednout maily...Hehe :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevíte někdo PLS o nejaké brigádě ... je mi 14 a chci si nějak vydělat...

Dobrý známí a webky..:D

Ve 14 nemas moc sanci, leda by jsi mel znami na dobrem miste...I v 15letech je to docela problem a jeste vetsi problem je vstavat v 6hodin i o vikendu :D:lol: a jak potom boli nohy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hlavne im spomen ze si na tom mozes pozerat aj P .. hehe potom ti to kupia :P
To je vklidu. Stačí říct, že se učím sexuální výchovu pro samouky. :D

Jsem jednou na mobilu (Nokia 6681) měl jedno XXX a zrovna jsem chtěl taťkovi ukázat fotku, co jsem vyfotil a já jsem se překlikl a zapl program na přehrávání AVI zrovna tam v tom nejlepším takový zajímavý zvuky. A taťka že to asi nebylo to, co jsi mi chtěl ukázat co? :lol: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

U me to bylo strasne tezky :? S otcem byla tezka domluva - rikal ze to ztratim, nekdo mi to ukradne, budu s tim machrit atd.... Pak jsem rek ze on koupi PSP, ja 4GB kartu. Kdyz me to nekdo ukradne tak mu to zaplatim zpet. Argument na argument. Premlouvani funguje na jednoduchem principu - vseci negativni vlatnosti, ktere vasim rodicum vadi, prebit tvym ,,zdravym" rozumem. No a ze je to podobne vykone jak PS2, displej lepsi jak vase televize, iternet stejny jak na PC... ... a mame tu noveho PSP gamera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu