Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

GTA IV problém s multiplayerem


rybak.d

Otázka

Mám problém s multiplayerem .

Vždy když se chcu připojit, tak se mi to po chvíli odpojí.

Když jsem dal nějakej ten test připojení v PS3, tak mi to napsalo NAT TYPE 3 a že můžu mít problém s komunikací ve hrách.

Nevíte někdo jak to udělat aby to šlo.

Mám internet od o2 s modemem zyxel P660HW-T3 v2.

Nikdo nemá podobnej problém?

Muže mi aspoň někdo napsat, kdo má internet od O2 jak připojuje PS3 k internetu a jestli mu GTA IV jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

NAT type 1 znamená přímé spojení do internetu

NAT type 2 znamená připojení skrz router

NAT type 3 znamená, že je něco špatně s připojením a nemusí fungovat korektně..

EDIT: tady je podrobný anglický návod jak nastavit ps3 a internet

EDIT 2: otevři si nastavení adsl routru, najdi nastavení pro DMZ (DMZ je zkratka pro Demilitarised Zone. Tato funkce umožňuje zveřejnění jedné adresy IP na Internetu. Funkce DMZ umožňuje zveřejnění adresy IP pouze jediného počítače v případě, že je nutné otevřít více portů TCP/IP. Počítač - hostitel DMZ musí mít pevnou adresu IP) zjisti si ip přidělenou ps3, napiš ji do DMZ a povol ji. Mělo by se změnit NAT3 na NAT2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to neni problem pripojeni tohle delalo i me na xboxu a vetsine lidi taky...
Aj mne to neskutocne casto robi... asi servery to nezvladaju... som rad ked sa vobec pripojim do hry... fakt SUX

Nemohol by si napisat navod ako aktivovat ten port... mam uplne rovnaky modem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Lidi zrovna jsem tohle resil dnes kamosovi, vyresil to tim ze udelal nove pripojeni v PS3 ke svemu routeru (EASY, ne CUSTOM) pokud to nepomuze tak tohle:

nevim jestli presne tohle pomohlo, opravte me dyztak, nasel jsem to na PS3 foru (english)

START > OVLÁDACÍ PANELY > PŘIDAT NEBO ODEBRAT PROGRAMY > PŘIDAT NEBO ODEBRAT SOUČÁSTI SYSTÉMU > SÍŤOVÉ SLUŽBY > PODROBNOSTI > ZATRHNI - KLIENT ŘÍZENÍ A ZJIŠŤOVÁNÍ ZAŘÍZENÍ BRAN INTERNETU a UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ TECHNOLOGIE UPnP > OK > DALŠÍ > spustí se instalace...

ALE KAMOSOVI TO STEJNE NEJDE PROTOZE TA HRA NEJAK NEJDE ONLINE...VE VETSINE PRIPADECH :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neboj, popíšu, až na to ale příjdu ůplně. Měl jsem problém s NAT TYPE 3(možné problémy s multiplayerem), to jsem dokázal změnit na NAT TYPE 2(ps3 připojeno k internetu přes modem a žádný problém by snad být neměl), ale pořád se nějak nemůžu připojit na multiplayer .

Respektive můžu, ale spojí mě to jen občas a to jen na quick match, když dostanu od někoho pozvánku, tak se připojit nemůžu(ještě se mi to ani jednou nepovedlo).

Zkusím ještě přesně vychytat čísla těch portů a až to budu mít, tak to sem dám.

Zkusím taky připojit ps3 k internetu přímo a uvidím co to udělá.

Mám ale teď nějak málo času, tak to chvíli potrvá.l

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hurááááá tak jsem na to přišel.... stačilo pouze jet v menu modemu na UpNP a tam zatrhnout všchny tře položky. Nic víc, nic miň.

Nešlo mi to předtím asi protože jsem toho vždycky nastavil trochu víc.

Ještě trochu k UpNP.

Je to služba při které si PS3 řekne o porty, který chce otevřít a modem když je UpNP zapnutý, mu vyhoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu