Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3-nový vlastník-otázky


Mike55

Otázka

Dnes mi přišlo PS3, hned jsem si ho nastavil a všechno udělal. Mám pár dotazů ohledně vzhledu a firmware:

1. Vzhled-Taková ta vlnka v pozadí co běží(krásný efekt), tak dá se změnit nějak barva? Já to mám červené a mě se to moc nelíbí ta barva.

2. Firmware-nebudu mít připojení z netu a tak si to budu muset stahovat a házet do PS3 vždy nejnovější firmware. Ale nemám flashku jen mobil s 2 Gb originál pamětovou kartou(Sony 2Gb M2) a dotaz zní, jestli má tento mobil funkci mass storage, který prý potřebuji(říkal Marek_2080). Nikde to nemůžu najít.

Děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pojem mobil s 2 Gb originál pamětovou kartou(Sony 2Gb M2) je fakt hodne inteligentni z toho se tezko da poznat jestli ma podporu massstorage nebo nema...

...jinak cim vic strakaty budes psat prispevky tim min reakci na ne budes vseobecne dostavat - neda se to cist.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám otázečku asi pro někoho k smíchu,ale přes to : lze nastavit na hrách češtinu?? A pokud ne jde stáhnout ??? Moje angličtina je strašná a nechápu hru za 1500Kč s manuálem a se vším v češtine a ve finále samotná hra i přes českého distributora v češtině není.....?????????!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu