Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken nebo Mortal Kombat?


Dann

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Já jsem zaritej Mortalák, ale díly na PS2 a ted uz i na PSP ztratily svoje kouzlo. Je to uz neco jinýho než kdysi. Ty komba, to je hrůza. Je to takovej sekanej boj, pokud neznáte žádný dlouhy kombo, tak se trápíte. Tekkena jsem neměl nikdy moc rád, ale ted hrál sem pětku na ps2 a ta mě hodně, ale hodně překvapila. Takže ted dávám hlas Tekkenu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zaritej Mortalák, ale díly na PS2 a ted uz i na PSP ztratily svoje kouzlo. Je to uz neco jinýho než kdysi. Ty komba, to je hrůza. Je to takovej sekanej boj, pokud neznáte žádný dlouhy kombo, tak se trápíte. Tekkena jsem neměl nikdy moc rád, ale ted hrál sem pětku na ps2 a ta mě hodně, ale hodně překvapila. Takže ted dávám hlas Tekkenu:(

Zrádce Mortalu. Jen počkej, on si Tě Quan Chi najde. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zaritej Mortalák, ale díly na PS2 a ted uz i na PSP ztratily svoje kouzlo. Je to uz neco jinýho než kdysi. Ty komba, to je hrůza. Je to takovej sekanej boj, pokud neznáte žádný dlouhy kombo, tak se trápíte. Tekkena jsem neměl nikdy moc rád, ale ted hrál sem pětku na ps2 a ta mě hodně, ale hodně překvapila. Takže ted dávám hlas Tekkenu:(

nezasloužíš si obličej Baraky ty hříšníku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurwa mortal je husty...nej. me dostalo kdyz sem bojoval proti zenske ktera mela dve dyky a nakonec kdyz sem ji dodelal a kdyz se nakonci dela treba fatalita tak ta pica udelala harakiri tak ze ty dýky kazdou bodla do jedne strany hlavy..jakoby do ucha........Tak to me fakt dostalo a je to husty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu