Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hodnota bankovky?


SEMRY

Recommended Posts

Ja mam po dedovi asi 200 minci z celeho sveta :D A jeste kdyz mi bylo asi 8 let tak jsem vedel ze si to necham a nebudu to prodavat :D. Je dobry prohledat stary mistnosti jestli nekde mate :). Stary lidi nikomu neverili a schovavali vsude mozne, doporucuju prohledat starou knihovnu ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci ti do toho kecat, ale já být tebou tak to neprodávám.. vy tady furt melete jak za ni nedostane víc jak 600,- ale to dostane za normální, tohle je opravdový unikát razítkovaný pro platnost v rakousku takže bys za ni vytřískal i 3700,- a já doporučuju si ji nechat protože jestli to vydržíš ještě takových 30 let tak se její cena bude každým desátým rokem násobit, já počítám že kolem roku 2040 za ni dostaneš kolem 20000,- ,tisícovek z rakouska uherska s červeným razítkem je v dnešní domě velice málo ;)... takže neprodávej !počkej! jestli ty prachy nutně nepotřebuješ >>dej na mě já se o tady to už pár let zajímám s bratrem, takže vím... ;)

A jak moc? :) v 15 letech? :shock: :shock: :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak moc? :) v 15 letech? :shock: :shock: :shock:

noo víš, půlka mojí rodiny pochází z ameriky tak jsem se kolem mého 10 roku začal zajímat o dollary a zajímám se do teď, nedávno jsem k tomu přidal i koruny... do toho mě kdysi dávno zatáhl můj 26ti letý brácha tak v tom pokračuju ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu