Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chtěl bych poradit při koupi??(SPECHA)


matof

Recommended Posts

Soory ze se ptam na takovou blbost ale do tydne to musim objednat kamos ma kram na slovensku a ma to tam levny.

Tak se ptam co si mam koupit co mi doporucujete :

1) NFS Underground Rivals (láká mě kvůli množství tunningu a tak)

2) WipEout Pure (myslim si paradni hra)

3) Formula 1

4) Medievil (nevím co to je ale vypada to dobře)

5) Logitech PlayGear Street - PSP (obal, hodí se mi na kolo)

6) Spider-Mana (FILM)

7) Ridge Racer

Mám si koupit Logitech PlayGear Visor - PSP Screen Protector má to cenu??

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...NFS spis Carbon...

NFS Carbon je dobrá hra, ale jestli chce tuning, tak určitě Rivals, je toho tam sice málo oproti PC, ale asi tak 10x víc než v Carbon, a když si zvykne na ovládání, někdy nesmyslný chování při kolizích a nebude mu vadit těch málo tratí, tak se u toho pobaví dobře. Já to hraju pořád.

Jinak Wipeout je taky v pohodě, ale jak se postupně zvyšuje rychlost, je to na mě trošku moc :D (např. mód ZONE, to je skoro až k neuvěření!). Ale je to adrenalin :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je skoro řekl bych základ na PSP :) . Tahle hra má obrovskej spád, perfektní ovládání (zvykneš si na něj asi tak za půl minuty :) ), grafiku, hodně tratí....atd.

Jestli Ti ale moc nezáleží na ceně, asi bych sáhnul po Ridge Racer 2, se to to samý v bleděmodrým, ale má to o trochu víc herních módů, tratí a aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je skoro řekl bych základ na PSP :) . Tahle hra má obrovskej spád, perfektní ovládání (zvykneš si na něj asi tak za půl minuty :) ), grafiku, hodně tratí....atd.

Jestli Ti ale moc nezáleží na ceně, asi bych sáhnul po Ridge Racer 2, se to to samý v bleděmodrým, ale má to o trochu víc herních módů, tratí a aut.

Ty voe tak co si mám koupit?? :cry: :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem pro medievil, needy bych nechal az na potom pripadne koupill uz carbony, wipeout je super parba ale za chvili omrzi (ale zas za tu cenu) Spiderman je dobrej film ale koupil bych ho spis tady na foru pod 200 Kc nez nekde original 500 a vejs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když se podívám na Tvůj podpis, kde píšeš FW 1.52 a navíc tam máš jednu UMD hru (dobrou), tak bych vzal asi ten PlayGear Street. Nevim, jak hodně budeš teď v zimě jezdit na kole, ale ochrana pro PSP je taky skoro základ a nemusí bejt jenom na to kolo (já mám sice PG Pocket, ale jak vidíš, tak Wolf.cz si Street nemůže vynachválit).

PS: konečný rozhodnutí je ale na Tobě, rozhodnout se mezi hrama Ti pomoct můžeme, ale dilema mezi hrou a obalem musíš zvážit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo mockrát vám všem děkuji asi si koupim Ridge Racera ten má hodně procent u recenzí a je to urcite lepsi nez UNDERGROUND (kurna furt me laka).

Na jare si koupim ten STREET na kolo a tak.Zatím se spokojím s orig. obalem neboli pochvou.

Opravdu díky všem suprovym a příjemnym lidem na tomto FORU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne ridge racera......na nfs kasli, ja sem hral carbony na pc a za vikend dohrano...teda aspon kariera jako jezdit jak jouda po meste a hledat bonusy hele jako fakt ne....rivals nevim nehral sem....ale jestli te bavej simulace a chces si hrat s nastavovanim tak bez do F1 2006....ale to musis vedet ty jestli te bavej spis arkady nebo simulace....tot muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu