Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Folding@Home: PlayStation 3 vítězí


huhla

Recommended Posts

Tak jsem byl trochu zvědav co to vlastně je

http://www.hdtvblog.cz/novinky/ps3-jako-superpocitac

doporučuji přečíst i související články.

Tohle xbox nesvede.:wohow:

http://fah-web.stanford.edu/cgi-bin/main.py?qtype=osstats

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 40GB verzi FW 2.35 a včera jsem si stáhnul komplet soft a do rána jsem nechal připojenej.

Tak jsem v polovině prvního projektu. Měl bych návrh co založit team - console-forum.net, nemám to ověřene ale myslím že když budeme dělat na nějakém projektu v teamu bude rychleji vyřešen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to vubec je Folding@home jak to funguje vubec tomu nerozumim co to umi pls poradte.(chci to nejak vyuzit.)

hlavne ze to mas nad svym postem napsany :dozey:

Folding@Home je program, který využívá volné prostředky počítače na výpočet chování lidských bílkovin. Jedním z cílů je například nalezení léku na rakovinu nebo alzheimerovu chorobu. Projekt posktl již několik smysluplných výsledků./

jinak ted jsem v polovine jednoho projektu a k dokonceni mi zbyva jeste nekde 12h :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalozil jsem tym console-forum .. kdo chcete pridejte se :)

ID tymu: 129851

ID vlozte do Identity-Join existing team

Kolik už je členů? Dokud budu marod, budu hrát, hrát, hrát. Až půjdu do práce - folding projekt bude zráát zráát. PS3 nenechám odpočívat. Skončil jsem na 17 projektech, jak se uzdravím pojedu dááál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huhla vyslyší vzívání,

to dat foldingu pískání,

jak sviští světem internetem.

Tunely VPN spojení, centrálních uzlů,

nadnárodních sítí,

až tam do serveroven co v nich mdlé světlo svítí.

Kde jest serverů co k provozu třeba?

Spletl si cestu ten packet snad,

či láká jej někdo do ténat?

Ne, to otec té myšlenky vyměnil supepc směle, za osm konzolí, není to skvělé?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Je mě líto, ale byl jsem rychlejší u PS3 než jsem našel tohle foru s tímto vláknem. Založil jsem si vlastní tým :blink:, a už se mě nechce měnit "koně":cheesygrin: č.131810

foldinghome.jpg

spíš by mě zajímalo, jak na tom projekt 4043 je. Jestli už tentokráte s tím villin proteinem něco podniknou:idea:

Nebo jestli to bude další slepá cesta...uvidíme, co budeme lušti příště:cheesygrin:

p.s. Nevim jak vy, ale já svoji zaponutou PS3 na glóbu nenašel. Teda jako oblast podkrkonoší. Z republiky tam svítí maximálně Praha a od sousedů asi Bratislava. Ale krkonoše ani prd.

foldinghome2.jpg

Sice v nápovědě píšou,že to je "zhruba" pozice zapnuté PS3, ale že by se sekli o celých 150Km?:?....no ...škoda:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu