Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

HDMI to DVI and Sound


fufys

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

http://www.playcentrum.cz/hdmi-dvi-crossover-selector-448301.htm

Jinak zvuk optickým kabelem.

Ještě napadá jedna možnost vezmeš kabel co máš u PS3 3x cinch a naletuješ tam 3,5 samici, obraz v system settings pustíš do HDMI a zvuk na scart. Otázka je jak kvalitní zvuk získáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je blbost platit 1200 za takovou krabicku....

Ja mam doma redukci za 35 Kč a kvalita zvuku je dobra....

A zkoušel jsi to na sluchátka, jak zesiluješ zvuk na sluchátkách. Jemu jde o to aby to na nich fachčilo.

Quote:

Originally Posted by fufys View Post

Ty si vůbec nepochopil co jsem chtěl

Myslim ze to pochopil moc dobre....a ma pravdu....

Bať, bať, kdyby fufys použil vyhledávač tak tu na foru našel i jak vypadá redukce, ten link na krabici za 1200,- byl malej huhlův joke. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Caw,

Jak jsem ti včera slíbil odzkoušel jsem redukci co jsem si vytvořil už za časů PSX, to ještě nebylo domácí kino, vrcholem bylo připojení do nějaké věže co měla na sobě vstup, ten vstup byl většinou 3,5 Jack samice. Konec keců, funguje to na sluchátka bombasticky, video pustíš do HDMI a zvuk do SCART. Na CINCHE zapojíš redukci stačí najít na NETU - RED020 JACK 3.5 Z ST/2xCIN V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to by se autor této rady měl zajít podívat do prodejny nebo si dát školení z elektroniky, převést optický signál na koaxiál výjde na trochu větší částku za 1300 by to byla lacinka. To co uvedl v linku je komponent kabel doplněný o optické vlákno, aby si ho fajnšmekři nemuseli kupovat zvláště.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu