Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pc ap psp?


odsybmx

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
[;351733']bez wifi AP by to opravdu neslo

no moc se v tom nevyznám ale ja wifi mám teda (mylsm) jako příjmač.. tak jeslti bi to z něho nešlo nějak vytvořit.. proste vemu počítač ven nebo do města a tam se normálně připojim na nějako free sít.. (po lopatě řečeno) napadlo mě když to de z (blbýho)sinbianu tak proč né z vist..:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

teoreticky by slo pripojeni sdilet pres USB(kdyz ne pres wifi), ale psp nema operacni system(tak tady porad nemluv, ze na symbianu nebo windows mobile to jde) a firmware na psp zatim rozhodne nic takovyho nepodporuje

edit: nepochopil jsem jak to myslis, dokud jsem si neprecet ten navod z linku... takze jestli mas telefon s OS(symbian/WM), bluetooth/USB a s wifi... tak by to mohlo jit, ale v tom pripade se se ptas na to, jestli je mozne z tveho telefonu vytvorit wifi AP... s psp se muzes pripojit k jakemukoli wifi acces pointu, nezalezi na tom, jestli je to treba telefon s wifi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nektere wifi karty v PC (noteboocich) umi pracovat v AP modu, vetsina ale ne. Kdysi mel na to ovladace a aplikace pro sve karty treba ASUS, ale jen v XP. Intel wifiny co nejcasteji potkas v noteboocich to 100% neumi. Zjisiti co mas za wifi kartu a zkus google.

no dík přesně takhle sem to myslel.. chtel sem vytvořit wifi ap z pc ne z psp! du tedak skusit google ale nikdi se mě nic nepodařilo najít.. :roll: ale stejnak dekuju:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu